Валентин Хоптян має піти у відставку або скласти партквиток ПР

Про послідовність ПР та КПУ під час голосування за Постанову про надання Чорткову статусу міста обласного значення.

Для початку трохи історії. 17 травня 2013 року всі фракції ВРУ проголосували за надання статут міста обласного значення чудовому містечку Гола Пристань у Херсонській області з населенням 15 тис., за це рішення проголосували всі фракції ВРУ, в тому числі і я персонально голосував за це рішення.

Чому сьогодні ПР та КПУ не голосували за надання аналогічного статусу Чорткову, місту з населення 30 тис., мені не зрозуміло. Напевно, 17 травня товариш Чечетов ще не знав про ефемерну адмінреформу від «гаранта», на яку він посилався при обговорення проекту постанови, а саме це було основним його аргументом чому ПР не голосуватиме ЗА.

Думаю, що після такого голосування Хоптян та Кобіс (голова Чортківської РДА) повинні або піти у відставку, або скласти партквитки ПР. Чи може вони також були проти того, щоб місто Чортків отримало статус міста обласного значення???

Рано чи пізно місто Чортків, так само як і Кременець та Бережани набудуть статусу міст обласного значення, що дасть можливість цим містам отримати поштовх до відродження.

Михайло Головко

Коментарі вимкнені.