Як Олег Тягнибок керує тернопільською «Свободою»

23 грудня відомий політичний діяч, один із лідер місцевого Майдану Володимир Стаюра став виконуючим обов’язків голови Тернопільської міської організації ВО «Свобода».

На цій посаді він змістив незмінного лідера останніх п’яти років Романа Навроцького.

Сьогодні ввечері відбулася звітно-виборча конференція Тернопільської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода», де переобирали нового голову політичної структури.

Як розповідають джерела, у «Свободі» так повелося, що за власні політичні амбіції доводиться платити партійними посадами. Так у 2010 році тодішній голова Тернопільської міської організації ВО «Свобода» Михайло Головко добровільно-примусово відмовився від кермування. Натомість обрав право балотуватися у Верховну Раду України, як єдиний об’єднаний кандидат від демократичних сил. Нагадаємо, після цього пан Михайло вже двічі вигравав вибори у парламенту по тернопільському «північному» 164-ому виборчому окрузі.

Політичні амбіції змусили відмовитися від головування у міській організації і Романа Навроцького. Він очолив фракцію ВО «Свободи» у Тернопільській міській раді.

На сьогоднішній конференції голова «свободівської» облорганізації Олег Сиротюк запропонував лише одного претендента на посаду голови міськорганізації – бійця 93-ої Окремої Гвардійської механізованої бригади Володимира Стаюру. До речі, останній був попередником Сиротюка на пості голови обласної організації.

Та «свободівському» активу Тернополя не дуже сподобалася ідея центрального штабу щодо кандидатури Стаюри. З пів сотні присутніх делегатів «єдиний» отримав лише 13 голосів. На що Олег Сиротюк повідомив, що, у зв’язку з такими подіями і специфікою вертикалі партії, він сам призначає Володимира Стаюру головою міської організації, але з приставкою «в. о.».

Роман Навроцький вже встиг подяку побратимам за багаторічну роботу: «Сьогодні припинено мої повноваження керівника ТМО ВО Свобода. Дякую усім побратимам -однопартійцям за співпрацю, за те, що завжди стояли пліч-о-пліч. І надалі готовий продовжувати втілювати націоналістичну ідею!!! Слава Україні!»

 Тернополяни

 

Коментарі вимкнені.