Ющенко на виборах “пролетить” не тільки у Тернополі

 У якій би області України ні балотувався екс-президент Віктор Ющенко, його шанси перемогти у мажоритарному округу мізерно малі.

Ющенку немає сенсу балотуватися у депутати. Про це «Коментарям» заявив директор Інституту української політики Кость Бондаренко.

Коментуючи інформацію про те, що Віктор Ющенко може спробувати пройти в наступну Верховну Раду по одному з тернопільських округів, Бондаренко заявив, що по Тернополю давно ходять такі чутки.

«Вже кілька місяців говорять про те, щоЮщенко домовився зі «Свободою» і балотуватиметься в Тернополі або області. Але я не розумію, навіщо йому йти в парламент. Хіба що заради недоторканності. Адже над ним висить загроза порушення кримінальної справи – за обман громадськості у зв’язку з уявним отруєнням. І депутатський мандат дозволить екс-президенту уникнути суду», – припустив експерт.

При цьому він дуже скептично оцінив шанси Віктора Ющенка стати депутатом.
«У Тернополі особистий рейтинг Ющенка дуже невисокий. Навряд чи йому вдасться переконати тернополян, що Ющенко-депутат буде більш ефективним, ніж Ющенко-президент. Та й суперники в нього будуть серйозні. А Ющенко давно показав, що він не боєць», – зазначив Бондаренко.

На його думку, розраховувати на допомогу Адміністрації президента, яка «розчистить» для нього округ і допоможе адмінресурсом, Ющенко не варто.

«Думаю, будь-яка спроба Ющенка балотуватися – у Тернополі чи, у Львові, в Криму чи Донецьку, приречена на провал», – резюмував політолог.

Нагадаємо, у ЗМІ з’явилася інформація про те, що екс-президент Віктор Ющенко буде балотуватися в парламент по одному з тернопільських округів

-1 thoughts on “Ющенко на виборах “пролетить” не тільки у Тернополі

 • 19:16 | 10.01.2012 о 19:16
  Permalink

  ….какой баллотироваться!!!!Этой бливотине место в канализации вместе с выводком.Катюху бомжам отдать —пусть врот дают

 • 19:30 | 10.01.2012 о 19:30
  Permalink

  В.Ющенка ненавидять путінці, регіонами, бютівці, комуністи. Класний мужик В.Ющенко. Народ його брудом поливає, а він радіє, що його народ став розкутим. Однак народу інколи доцільно задуматись. Згадані розводять народ стосовно В.Ющенка так само успішно, як і стосовно прапорів. Повернімо В.Ющенко в політику. Дамо йому другий шанс.

  • 20:46 | 10.01.2012 о 20:46
   Permalink

   це падло(ющ)не давав ЮЛІ нормально працювати,постійно підставляв її. він винен в тому, що до влади прийшла банда янека, яка розграбовує Україну. йому немає місця в Україні.геть падлюко звідси, щоб тобою тут не смерділо.

 • 20:29 | 10.01.2012 о 20:29
  Permalink

  Владі потрібно обов”язково посадити це нещастя. Це підніме рейтинг ПР на процентів 10! А садити є за що – розторгнув разом з Єхануровим газові контракти по 50 дол.за 1 тис.куб., які мали діяти до 2014 року, продав зброї на 2,5 млрд.дол., а в казну потрапило лише 2 млн.грн(розслідування Коновалюка), сам себе отруїв, щоб викликати жалість народу перед виборами, обанкротив банк “Україна”, деякі його(банка) керівники отримали солідні терміни ув”язнення, а воно вийшло сухим з води,лікарня майбутнього – украв у онкохворих дітей 365 млн.грн. і тепер живе на ці грошики, на процентики, який цинізм!
  А про привласнену землю, про санаторії, які переробив собі під хороми, про стрільбу синочка по людях в Києві – вже промовчимо, це вже дрібниці.

Коментарі вимкнені.