Чи продовжиться знущання над українським народом? – тернопільський депутат Петро Ландяк про ціну на газ

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Дмитро Вовк заявив про заплановане збільшення ціни на газ, в розмірі +60-70%” ( Українська правда -25 травня 2018року)

ЗАЗНАЧАЮ, ЩО ФІНАНСОВИЙ ПЛАН НАФТОГАЗУ УРЯДОМ ЩЕ НЕ ЗАТВЕРЖЕНО! А які ж прибутки і видатки Нафтогазу заплановано керівництвом монополіста відповідно ПРОЕКТУ фінансового документу??? АДЖЕ ЦІ ЦИФРИ ЛЯГАЮТЬ В ОСНОВУ ПІДНЯТТЯ ТАРИФІВ НА ГАЗ !

У 2018 році компанія прогнозує збільшити свій прибуток до 35 млрд грн – це на 39% більше порівняно з 2017-м (25,2 млрд). Також у найближчих планах майже на 117% (на 2,1 млрд) наростити адміністративні витрати – до 3,9 млрд грн з 1.8 млрд.грн.у 2017 році(!!!) Зокрема: оплату праці та соціальні заходи на 1,5 млрд грн – до 2,2 млрд грн (в 2017 – понад 728 млн. грн). Середню зарплату в центральному апараті компанії закладено на суму понад 158 тис. грн- проти 84,8 тис. грн у 2017 році. П’ять керівних осіб Нафтогазу в минулому році отримували в середньому, разом з преміями, 1-2 млн.грн. на місяць , а в цьому році ріст фонду оплати праці має становити майже 300% (!!!). Яка буде у них ЗАРПЛАТА? По 3-6 млн.грн. кожному в місяць??? Тоді – це жах !!!

На послуги зовнішніх радників заплановані витрати на суму майже 352 млн грн ($12 млн);

Витрати на фінансові та антикорупційні розслідування – 43,3 млн. грн. (ЯКІ РОЗСЛІДУВАННЯ ? САМІ ПРОТИ СЕБЕ???!!!)

КРЕДИТИ ТА ІНВЕСТИЦІЇ.

Відповідно до проекту фінплану, на початок 2018 року заборгованість за кредитами (без нарахованих відсотків) сягнула 59,1 млрд грн. Водночас компанія планує у поточному році залучити 74,0 млрд грн. На кінець звітного періоду заборгованість за кредитами (без нарахованих відсотків) становитиме 75,6 млрд та збільшиться на 16,5 млрд.

ТОБТО ПРИ ТАКИХ ЗАХМАРНИХ , для українців, ТАРИФАХ І ПРИБУТКАХ, ПРИ ЗОВСІМ МІНІМАЛЬНОМУ ВКЛАДЕННІ КОШТІВ У РОЗВИТОК_( У 2018 році капітальні інвестиції заплановані в розмірі 2,2 млрд грн, з яких 1,4 млрд – на пошуково-розвідувальне буріння. Тут доцільно нагадати, що заплановані адміністративні витрати – 3,9 млрд грн , майже удвічі перевищують капітальні інвестиції!) ЩЕ ЗРОСТЕ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПО КРЕДИТАХ НАФТОГАЗУ. (!!!)

НА ЩО Ж ТОДІ ПІДУТЬ КОШТИ???.

Зазначаю. що на сьогоднішній день “дочки” НАК Нафтогазу – ПАТ «Укргазвидобування», ПАТ«Укртранснафта» і ПАТ «Укртрансгаз» , діяльність яких також дуже серйозно впливає на ціну на газ – ЩЕ ТАКОЖ НЕ ЗАТВЕРДИЛИ СВОГО ГОЛОВНОГО ФІНАНСОВОГО ДОКУМЕНТУ НА 2018 рік !!!

ОДНАК, БАЧИМО, ЦЕ НЕ ЗАВАЖАЄ БЕЗКОНТРОЛЬНО ЗБІЛЬШУВАТИ ВИТРАТИ І ЯК НАСЛІДОК ПІДНІМАТИ ТАРИФИ НА ГАЗ.

ПОВНА ВСЕДОЗВОЛЕНІСТЬ, АБО ЦЕ Є ПРЯМИМ
ЗНУЩАННЯМ НАД УКРАЇНСЬКИМ НАРОДОМ !!!

ЧИ ВИТРИМАЄМО??? ЧИ ВСІ ВИЇДЕМО З КРАЇНИ??? ЧИ ЗМІНЕМО ВЛАДУ, ЯК ЦЕ РОБЛЯТЬ ЛЮДИ В ЦИВІЛІЗОВАНИХ КРАЇНАХ???
Депутат тернопільської міської ради Петро Ландяк

Коментарі вимкнені.