У Тернополі бульвари, площі та сквери звільнять від вуличних атракціонів!?

Сьогодні, у приміщенні ресурсного центру підтримки ОСББ з питань чистої енергії за адресою вул. Коперника, 1 відбулися громадські слухання щодо обговорення проекту рішення міської ради «Про внесення доповнень до Правил благоустрою м. Тернополя, затверджених рішенням міської ради від 19.05.11р. №6/8/20».

Серед питань було питання, щодо зміни Правил благоустрою в частині правил розміщення сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території міста Тернополя.

Зокрема було пропоновано додати Бульвар Д.Вишнівецького, Бульвар Просвіти та Сквер на вул.Лепкого до місць розташування вуличних атракціонів, – розповідає депутат міської ради Назар Зелінка.

  • Я подав альтернативну пропозицію, щоб в місті розміщати атракціони можна було лише у спеціально визначених місцях на території парків міста. Моя пропозиція була майже одноголосно підтримана учасниками громадських слухань.Дякую за підтримку секретарю міської ради Віктору Шумаді  та депутатам міської ради Івану Сороколіту та Сергію Лупаку. Сподіваюся, що депутати міської ради на сесії підтримають мою пропозицію до змін Правил благоустрою м. Тернополя.
    Доречі в ході слухань виявилося, зі слів працівників ТМР, що за місця розташування атракціонів на площах та бульварах підприємці оренди за місця не сплачують в міський бюджет. Про рівень зарплат і кількість працівників я озвучував у свому запиті на попередній сесії:

Коментарі вимкнені.