В СБУ кажуть, що 20 га. землі Тернопільського аеропорту внесено до ДЗК через технічну помилку

Реагуючи на звернення Тернопільської обласної ради, яке ініціював перший заступник голови облради, представник партії ВО «Батьківщина» Василь Деревляний, з обласного управління СБУ прийшла відповідь.

За даними служби, земельна ділянка площею 20 га. в межах земель Тернопільського аеропорту внесена до Державного земельного кадастру внаслідок технічної помилки, допущеної через помилкове перенесення відомостей про кадастровий номер.

За словами Василя Деревляного, в СБУ також встановили, що жодних підтверджень про державну реєстрацію правовстановлюючих документів, других примірних державних актів за вказаним кадастровим номером не видавалося.

«В випадковість присвоєння окремого кадастрового номера 20 га. землі поблизу обласного центру не дуже віриться. Очевидно, що хтось таки мав намір рано чи пізно присвоїти цю землю. Але той хтось не сподівався, що знайдуться такі, кому не байдужа доля аеропорту в Тернополі і доля комунального майна та землі, яке ми не дозволимо вкрасти у громади краю», – підкреслив політик.

Представник «Батьківщини» зазначив, що висновки СБУ дають можливість завершувати процес виготовлення державного акту права власності обласної ради на землю аеропорту і продовжувати роботи по відновленню його повноцінної діяльності.

«Моськи гавкають, а караван іде! Сучасний діючий аеропорт – це візитівка європейського, процвітаючого міста, саме таким  Тернопіль та область я мрію бачити і все для цього робитиму», – підкреслив перший заступник голови Тернопільської обласної ради Василь Деревляний.

Коментарі вимкнені.