Зайві бульвари Тернополя

За повсякденними порушеннями Тернопільською владою законодавства України, маленька подія на бульварі Симона Петлюри ніби загубилась як звичайний повсякденний протест групи місцевих мешканців. Та й виступили мешканці проти наміру будівництва готелю замість бульвару. Про це повідомляють активісти ДемАльянс Тернопіль.

Адже при початку реконструкції бульвару мешканці району уже надіялись на фонтан, дитячий майданчик та лавочки, які так щедро установлювали перед «мерськими» виборами у місті. Однак бульвар різко обірвали тупиком і з’явилась інформація що замість бульвару далі буде готель.

Як виявляється, цей маленький протест відкрив набагато масштабніші наміри міської влади щодо міських озеленень у житлових районах на північ від просп. Злуки. Всі ми пам’ятаємо публікації про те, з яким нахабством, цинізмом та обманом чиновники, на чолі з головою, за сприяння інституту «Діпромісто», нам старались підсунути зміни до містобудівної документації, придумуючи схеми для приховування порушень норм та законодавства. Якщо у діючому плані зонування Тернополя ще є бульвари С. Петлюри, П. Куліша, Д. Вишневецького, то у змінах їх уже не має. Тобто на цих бульварах, за умови перемоги на сесії міської ради мера та його «посіпак», можна буде будувати усе, за що «жирно помажуть». Не хочуть бачити у «Діпромісті» й скверу по бульвару П. Куліша, який колись посадили самі мешканці. Якщо на Петлюри спрацювало відчуття, на рівні естетики чи простий інстинкт, що бульвар таки має продовжитись до вул. 15 Квітня, то на Куліша мешканці не збагнули, що бульвар з вул. 15Квітня уже забудовують а дерева поступово вирізають (фото додається).

Практика таких протестів у Тернополі показує, що добитись дотримання Українських законів у нашому місті можна тільки об’єднавши усі здорові сили навколо протестуючих в єдиний кулак з залученням чесних депутатів, фахівців та усієї громади.

Коментарі вимкнені.