Керівництво Збройних Сил України неналежним чином виконує свої обов’язки, – Юрій Моргун

Про це розповідає голова ради Тернопільського громадського формування з охорони громадського порядку «Самооборона Тернопільщини» Юрій Моргун.
За його словами, забезпечувати військових інвентарем, продуктами харчування різним спорядженням та проводити різні вишколи повинно Міністерство оборони.
– Ми розуміємо, що є на певному рівні зрадники, що є незкоректованість різних служб, між цивільними та військовими. І коли є прогалини, ми намагаємося їх залагодити. Були проблеми з продуктами харчування та водою. Вже питання вирішено. І не зрозуміло чи то так нормально працюють інтендантські служби Збройних сил чи це допомога волонтерів. Але проблема зі спорядженням залишається актуальною. Не будуть цим займатись Збройні сили України, ми у міру своїх можливостей будемо цим займатись. Але ми хотіли, щоб не ми цим займались. Бо коли ми не будемо роботи по лінії Самооборони, я буду вважати, що Збройні Сили України і командування працюють неналежним чином. До тих пір поки ми будемо отримувати від наших військових прохання допомогти тим чи іншим, я буду вважати, що керівництво не виконує свої обов’язки. Мені більших аргументів не потрібно, щоб оцінити їх роботу, – каже пан Юрій.

Коментарі вимкнені.