На Сході України силовики відверто сприяють сепаратистам!

На сході України неспокій. Неспокійно не лише у Донецьку чи Макіївці, але й на півночі Донеччини – у Краматорську, який не є власне шахтарським краєм та історично належить до Слобожанщини.
Причому люди у більшості позитивно ставляться до перспективи жити й далі в Україні. Але під тиском силовиків, тітушок та під погрозами під час сфальсифікованих актів народного волевиявлення картинка виходить тут перекривлена.
Організатор і спонсор сепаратистських мітингів у Краматорську – заступник міського голови, креатура Близнюка Андрій Безсонний.
Є сепаратисти з активу Партії регіонів, з числа депутатів міськради. Але найважливіше – силовики на місцях або дають вільно розгортати діяльність сепаратистам або відверто їм у цьому сприяють.
Якщо негайно не замінити кадри силовиків, та так – щоб не шило на мило, подальших проблем не уникнути!
Ось що кажуть про це поінформовані люди, яких знаю особисто:
“Доподлинно известно, что в Краматорске силовики что-то затевают. В сговоре все силовики. Все поддерживают отсоединение от Украины, сотрудников пугают, что подставят, если будут служить украинской власти. По фамилиям – Начальник СБУ – Спаситель С. А., прокурор – Овчаренко С.И., зам. начальника по оперативной работе криминальной милиции Краматорска (так называемая семёрка) – Пелихань А.А. Этих людей нужно срочно отстранять от управления. Они поддерживают сепаратистов!”

Володимир Кухар

Коментарі вимкнені.