Пластуни провели на Вічну Ватру офіцера-спецпризначення, старшого пластуна Євгена Подолянчука

18 вересня відбулося прощання зі старшим пластуном Євгеном Подолянчуком, вихованцем та членом станиці Черкаси. Євген служив у складі 3 полку спеціального призначення Збройних сил України, мав звання старшого лейтенанта.
Загинув 14 вересня у бойових діях під час оборони Донецького аеропорту від російських терористів.
Напередодні дня похорону Головна Пластова Булава на подання Крайової Пластової Ради України вирішила надати Євгену Подолянчуку найвищу нагороду в Пласті – “Залізний пластовий хрест за заслуги у національно-визвольній боротьбі в утвердженні Української держави”.
Ця нагорода була запроваджена Пластом з метою гідного відзначення внеску пластунів у справу боротьби за Україну в 20-му столітті. Але російська агресія 2014 року змусила українців знову стати на захист Батьківщини. Євген Подолянчук – перший пластун сучасності, якому було надано Залізний пластовий хрест.
За дорученням Начального Пластуна Любомира Романківа голова КПС України Дмитро Колесник вручив нагороду дружині загиблого, старшій пластунці Марії Сергєєвій, під час прощання у с.Крутьків Черкаської області. Від десятків пластунів з Черкас та інших міст пролунало “Слава! Слава! Слава!” на честь Євгена.
Вічна пам’ять Герою!

Коментарі вимкнені.