Послання до всіх чоловіків, жінок б’ющих…

Кажуть, поб’єш посуд- на щастя. Отак,потрощиш іноді улюблену вазочку дружини: і воно, ніби, гризе совість, бо ж вазочка, кришталева, невеличка така, жінчина улюблена, одна штука, а ніби, й гадаєш собі, з іншого боку: «Ото черепки лежать, як знак чогось поганого, з чим ми коли-небудь у нашому житті стикаємось. Отож, побив я цю вазочку випадково, втім, – на щастя!»

Деякі чоловіки, до слова, іноді використовують цю народну мудрість й у відношенні до власних чи не власних жінок, дівчат, дітей. Мовляв, поб’єш жінку, прийде до неї благе розуміння справ твоїх насущних, муже, і буде у вашій сім’ї (відносинах), – щастя.

Втім, якими б формами не була приваблива жінка, – вона не глек! Поб’єш  її, і те паралельно означатиме – побиття того трепетного серденька, котре кохало тебе, мужчино, так ніжно й запаморочливо, котре тобі, своєму кохасику і борщі варило, і шкарпетки прало, і валідол під язик закладало, коли  українська збірна черговий раз лажала. Ото розіб’єш те серце – і вважай не склеїш ніколи, бо вазочка вазочкою – набурмоситься жінка( на те вона й жінка, врешті!), втім, вибачить, а серце… воно ж не кришталеве…

Мабуть, Ромцьо Ландік, депутат-регіонал, котрий нещодавно познущався над  дівчиною, декілька раз ударивши її у одній із луганських ресторацій, теж  гадав: «Відчує кулак, примну боки, таким знайомством завоюю серце незнайомки – і буде нам щастя!». Втім, сталося – не як гадалося, Луганська обласна прокуратура порушила кримінальну справу стосовно «ґречного» депутата і максимальне покарання за побиття дівчини, згідно закону, – 8 років. З цього «випливає» й інший висновок: за побиття глека в’язниця не світить, а от жінки… Вона ж бо не глек!

Тому, шановні мужчини, у припадку люті, –  трощіть вазони та статуетки, сервізи на дванадцять осіб, подаровані на ваше весілля її тетою або ж тарелі з горнятами, лиш не жінку! Бо то – на нещастя!

Ірина Вихрущ

Коментарі вимкнені.