По бездоріжжях Бережанщини ганятимуть позашляховики зі Львова

На змагання «Бережани трофі-2011», які відбудуться 26 -28 серпня  приїдуть львів’яни. Там вони проведуть один з етапів за кубок Львова.

–          Ми запросили їхні клуби, але так співпало, що саме в ті числа вони збирались проводити етап кубку Львова. – розповів «Погляду» президент Федерації автоспорту України в Тернопільській області Сергій Чапрак, – ми обдумували різні варіанти і дійшли буквально вчора до згоди, щоб всі львівські, а це близько 20 машин і 40 квадроциклів приїхали до нас.

Сергій Чапрак вважає, що участь львів’ян – покращує статус змагань.

«Бережани трофі-2011» – це змагання з орієнтації на місцевості. Організатори хочуть  такий спосіб популяризувати  позашляховики, як вид транспорту. За словами Сергія Чапрака, змагання – фактично готові, сформована траса, довжиною  80 км, погоджено все. Львівські автомобілі та квадроцикли поїдуть на змаганнях так, як усі, але для них зроблять окремий залік. Це буде рахуватись учасникам, як етап кубка Львова. Кожен екіпаж отримає карту, де будуть вказані контрольні точки. Туди треба заїхати, щоб відмітитись.

За умовами змагань, із часників беруть вступні внески – від 400 до 250 грн. Усі екіпажі розділять на кілька груп: позашляхові автомобілі, підготовлені позашляхові автівки  та квадроцикли.

– Скільки буде учасників – ніхто до кінця не знає, адже дуже багато людей не реєструється, а просто приїжджає на місце старту, – каже пан  Чапрака – ми сподіваємось на 40 машин і більше квадроциклів.

Для глядачів створять спеціальні мови. Для того, щоб вболівальникам було цікаво, організатори відійшли від звичних стандартів.

–  Ми після старту робимо пролог,  у вигляді двох кілометрового кільця, там будуть місця, де вболівальники можуть розміститись зручно, і кожен учасник обов’язково має проїхати цей пролог, – каже Сергій Чапрака. –  Після закінчення пролога, вони виїжджають на трасу брати точки.

Зоряна Биндас

 

Коментарі вимкнені.