Чемпіони Тернопільщини – у позичених футболках і рукавицях

15 -17 лютого в Тернополі відбувся чемпіонат області по боксу у всіх вагових категоріях.
Це були перші офіційні змагання, в яких взяли участь вісім вихованців дитячої юнацької спортивної школи м. Бережани, а саме Арсен Торган та Святослав Пілат, а також вихованці Бережанської школи – інтернату з поглибленним вивченням трудового навчання: Володимир Біловус, Дмитро Гавдида, Федір Пукало, Василь Деркач, Володимир Ратушняк, Дмитро Головацький.
Як розповідає вчитель фізкультури, тренер по боксу ДЮСШ Ігор Куций: «Ми дуже задоволені, що заявили про бокс в Бережанах офіційно! Адже ми їхали лише взяти участь, а чотири учасники взяли перші місця: Святослав Пілат, Володимир Ратушняк, Дмитро Головацький, Володимир Білоус. Було видно неозброєним оком, що в учасників з Бережан дуже сильна фізична підготовка.
Важливим є те, що перемога була справедливою. Це засвідчила суді в чотирьох кутах рингу та рефері посередині. Судді були міжнародної категорії, саме вони у 1996 році судили змагання з боксу на Олімпійських іграх.
Наша перемога відкрила нам шлях до участі в інших змаганнях. Маленькі переможці тепер сподіваються на перспективу потрапити в збірну області по боксу, а також отримати шанс поїхати на чемпіонат України.
Варто зазначити, що бокс як вид спорту поки що слабо розвинений в Тернопільській області, окрім Бережан були представники з Монастириська, Великих Бірок.
Велику підтримку в ході змагань надав один з батьків учасників Віталій Пілат.
Наших Дітей дуже вразило відчуття змагань на справжньому ринзі. Всі боксери з області виступали у формах з логотипами власних міст, а ми – в позичених футболках, рукавицях та шоломах».
Я бажаю щоб ця перемога дітей спонукала вас допомогти їм у придбанні форми, шоломів та рукавиць (синього та червоного кольорів за вимогою змагань), а також посприяли у придбанні рингу для проведення змагань тепер на Бережанщині. Адже бокс без рингу на жаль можна вважати вуличною бійкою.
Якщо ви бажаєте допомогти юним спортсменам – звертайтесь безпосередньо до тренера Ігоря Куцого –  0976345267.

Алла Соколовська,Береж Інфо

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.