Чортків підпише угоду про співпрацю з угорським містом

Володимир Шматько та команда Чортківської міської ради продовжують реалізовувати активну міжнародну політику. Чортків невдовзі отримає чергового європейського партнера в особі угорського міста Айка.

🤳Відбулась онлайн зустріч представників Чортківської громади на чолі з Володимиром Шматьком та угорською командою на чолі з міським головою Шварцом Белою.
🤝У результаті знайомства, короткого ознайомлення із стратегіями розвитку міст, обговорення ключових завдань, над вирішенням яких працюють міські ради обох муніципалітетів, Чортків та Айка домовились у серпні підписати договір про партнерство.
📅Саме наприкінці серпня в Айці відбудеться зустріч міст-побратимів угорського муніципалітету, у ході якої і заплановано підписати угоду про співпрацю. Зазначимо, що на зустрічі будуть також представники міст-побратимів Айки із фінських, румунських, німецьких та австрійських муніципалітетів.

Сподіваємось, що між Чортковом та Айкою сформуються міцні стосунки і ми зможемо співпрацювати у сфері енергоефективності, економічного розвитку, культури, туризму, мистецтва та спорту!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *