Відтепер у Теребовлянській лікарні можна оперативно обстежувати патології судин

У Теребовлянській міській лікарні завершили інсталяцію сучасного ангіографа Philips Azurion 5 M20. Закупівля та постачання обладнання відбулося у межах одного зі спільних проєктів Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку, повідомляють у міській раді.

📌Завдяки ангіографічному обладнанню лікарі можуть оперативно обстежувати патології судин різних органів і систем, визначати місця їхнього звуження, закупорки або ж розширення, наявність внутрішньої кровотечі та інші процеси і хвороби, які виявити та боротися з якими в інший спосіб не вдається. Також за допомогою апарату медики проводитимуть лікувальні маніпуляції у разі виявлення порушень кровообігу та інших патологій.

📍Обстеження судин та оперативні втручання на такому обладнанні є ефективними завдяки якості зображення. Новітні технології дозволяють проводити сканування елементів малих судин з винятковою чіткістю. Водночас система також підтримує візуалізацію всього тіла пацієнта і забезпечує доступ до нього з усіх боків.
⚡️Використання в роботі такого високотехнологічного обладнання дозволить розширити перелік медичні послуги, які надаються у медзакладі. Лікарі зможуть допомагати пацієнтам із гострим мозковим інсультом та проводити малоінвазивні ендоваскулярні втручання.
⚡️Коштом бюджету громади у медзакладі провели ремонт приміщення, де встановлено ангіограф.

🔰Наразі обладнання вже змонтоване. Після отримання дозволу на право експлуатації від Державної інспекції ядерного регулювання України та після завершення навчання з використання ангіографа медики зможуть працювати з обладнанням та надавати медичні послуги пацієнтам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *