Семінар для освітян Чортківщини

Чортківський райцентр зайнятості провів семінар для працівників соціально-психологічної служби освітніх установ району.

– У комплексі соціальних послуг, які державна служба зайнятості надає населенню, – зазначила директор РЦЗ Надія Шкабар, – важливе місце посідає професійна орієнтація учнівської молоді, насамперед, на робітничі професії. Фахівці служби зайнятості навчають школярів, як не розгубитися у фаховому морі, дають їм змогу реально оцінити свої можливості, нахили і здібності та правильно обрати майбутню професію.

Спеціаліст з профорієнтації райцентру зайнятості Тетяна Єрмолаєва за допомогою медіа-проектора продемонструвала учасникам заходу слайди, на яких відображено усі напрямки профорієнтаційної роботи із школярами, ознайомила присутніх з новітніми технологіями в цій царині. Особливий наголос було зроблено на встановленні у 14 школах Чортківщини програмно-апаратних комплексів державної служби зайнятості – «Профорієнтаційний термінал».

Фахівці служби зайнятості та працівники соціально-психологічної служби освітніх установ району обговорили також питання організації і проведення в місцевих ЗОШ інтелектуально-пізнавальної гри «Час професіонала», яка сприяє учням глибше пізнати ті професії, у яких нині відчувають потребу роботодавці.

Під час семінару представник кожного навчального закладу отримав від РЦЗ підбірку роздаткових матеріалів для наповнення стендів „Барометр професій”.

Коментарі вимкнені.