Де лікується населення Тернопільщини

За даними вибіркового опитування домогосподарств, протягом 2015 року в медичні заклади за допомогою звернулось 68,5% опитаних осіб. З них, до сімейного лікаря в поліклініку звернулось 67,7% осіб, до спеціалістів в поліклініку – 59,4%, до стоматологів у державні медичні заклади – 9,1%, до приватних стоматологів – 7,8%, послугами швидкої допомоги скористалось 3,9%.
Із осіб, які відвідували медичні заклади, кожен другий звертався по причині хвороби, для проходження профілактичного огляду звернулось 41,5% осіб, за поновленням рецептів – 3,3%, через нещасні випадки або травми – 1,0%, з адміністративної причини (отримання документів, листа-довідки) – 0,2%.
Серед членів домогосподарств, у яких хто-небудь протягом року потребував медичної допомоги, придбання ліків та медичного приладдя 14,7% повідомили про випадки неможливості їх вирішення. Основною причиною недоступності окремих видів медичної допомоги, придбання ліків переважна більшість вказала на занадто високу вартість ліків, послуг охорони здоров’я.

Коментарі вимкнені.