До Почаєва вирушили тисячі паломників зі всієї України (відео)

19 серпня 2018 року прихожани Кам’янець-Подільської та Вінницької єпархій вирушили хресними ходами до Успенської Почаївської лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-служби єпархій.

Найбільша група паломників вийшла з Кам’янця-Подільського. Віряни подолають шлях в 210 км. Учасники хресного ходу почали свою молитовну ходу до Почаєва від площі перед кафедральним собором Олександра Невського, на якій була звершена святкова Божественна літургія. Частина паломників приєдналася в селі Довжок.

Паломники з Браїлова йдуть до Почаєва вже 17-й рік поспіль. Священик Браїлівського монастиря архімандрит Іоасаф (Ковецький), який очолює колону, повідомив, що цього року з Браїлова вийшло близько двох тисяч вірян. Частина з них повернеться додому після першого або другого дня паломництва, а далі шлях продовжать понад півтисячі прочан. Серед них, як зазначив священик, не лише жителі Вінниччини, але й паломники з Житомирської, Хмельницької та інших областей.

Упродовж цього шляху паломники співають молитви й акафісти, моляться за Церкву Христову і за мир в Україні.

Учасники молитовного ходу планують прибути в Почаївську лавру 25 серпня, щоб відсвяткувати разом із прочанами з усієї України престольне свято обителі – Успіння Пресвятої Богородиці.

Коментарі вимкнені.