Як на Тернопільщині «свободівці» сховалися за спинами жінок

Голова фракції «Свобода» у Бучацькій районній раді, пенсіонер Руслан Крупа ненавидить громадських активістів, які відправили його на пенсію з «керівного крісла» районного клубу.

– Замість того, щоб заглянути в село, яке обрало його та Ігоря Мариняка (колега з фракції ВО «Свобода») депутатами райради, «полатати» занедбану дорогу й відновити автобусний маршрут на Нові Петликівці, через що люди змушені були перекривати дорогу, цей чоловік постійно має претензії до активістів та хоче перевіряти громадські організації. Він на кожній сесії захищає порушників, верещить на поліцейських, а на останньому сесійному засідання взагалі ніби здурів, бо «стурбовано» написав заяву в поліцію про те, що в місті «збираються невідомі громадські організації». За Круповою логікою виходить, що громадським організаціям вже не можна навіть збиратися!,  – обурються бучацькі активісти.

За словами активістів, Руслан Крупа вже понад рік на пенсії за віком, але спить і марить таким милим йому «керівним кріслом» та не дає спокою начальникам з районної ради, які гарантували йому «стопроцентово» керівну посаду. В цьому йому  допомагає голова бучацької «Свободи» Василь Вонсяк, який з шкіри лізе аби всадити в крісло колегу-депутата, бо його голос дуже важливий в панських розкладах.

Нагадаємо, на останній сесії Бучацької районної ради влаштували справжню інквізицію над активістами. Місцева еліта зробила це з участю масовки з числа залучених слухняних панянок з районного будинку культури та перестарілих жіночок з хору терцентру. Ці пани влаштували годинне шоу і, як сепаратисти, сховались за жінок.

Репортер

Коментарі вимкнені.