Губернатор Тернопілля Валентин Хоптян зазіхнув на “праву руку” дружини

Подружка Надії Хоптян – її права рука, – пише сайт Про все. Мова іде про Галину Демидась. Під час останніх парламентських виборів пані Галина активно допомагала дружині губернатора у виборчій кампанії. Вони домовилися, якщо голова райради стає депутатом, то пані Галина посяде її місце.

Проте залишилося усе на своєму місці і Хоптян депутатом не стала. Проте її подруга вирішила все-таки зарплату отримувати як голова РДА. Так дружина губернатора Тернопільщини встановила рекордну для голів районних рад України зарплату – 11 тисяч гривень на місяць, то подружка «організувала» собі 10 тисяч на місяць. Нещодавно 10 тисяч гривень виявилось мало Галині Романівні. Влаштувала вона свого чоловіка персональним водієм із 5 тисяч грн.

А хтось із гусятинських чиновників доніс правоохоронцям. А вони їй підписали корупційне діяння.

Але, виявилось, не всім на Тернопільщині закон є указом. Особисто губернатор «виписав п…..й» керівнику правоохоронної організації, яка насмілилась поставити в рамки закону подругу жінки. Словом, мусили у відомстві знищити докази корупційних діянь і ще й вибачатися.

-1 thoughts on “Губернатор Тернопілля Валентин Хоптян зазіхнув на “праву руку” дружини

  • 13:54 | 31.01.2013 о 13:54
    Permalink

    Богдан Федорович Бойко – голова Тернопільської ОДА в 1996-1998р.р., шустрий і активний утікач від пікетів голодних учителів, пенсіонерів і медиків. Запрошує всіх бажаючих на обговорення сьогодення на facebook

Коментарі вимкнені.