Понад десять фактів розкрадання бюджету в Козові

На електронну адресу «Погляду» надійшов лист від жителів смт. Козова, депутатів Козівської районної ради Прокопів Володимира та Петрицина Тараса, який напередодні був адресований Президенту України Януковичу В.Ф., Прем’єр – Мінстру України Азарову М.Я., Голові Верховної Ради Литвину В.М., Міністру Внутрішніх Справ України Захарченку В.Ю., Начальнику обласного УДСБЕЗ Ліпійчуку А.М., Голові Тернопільської обласної державної адміністрації Хоптяну В.А.

У цьому депутатському зверненні йдеться про те, що депутатами було озвучено про десятки випадків мільйонних фальсифікацій фактичних та програмних показників виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку Козівського району за 2009-2011 роки.
«Виявлені та вказані зловживання по виконанні соціальних програм відображаються не тільки в фальсифікації в сторону завищення фактичних показників виробництва промислової та сільськогосподарської продукції, але й вказують на значні не цільові використання та розкрадання грошових коштів районного бюджету які були виділені під фінансування цих та інших програм, рішеннями сесії районної ради.
1. Так в 2009 році Тернопільською ОДА було перераховано Козівському фізкультурно-спортивному товариству «Колос» під програму розвитку спорту сто тисяч гривень для проведення в Козові ХІХ обласних сільських спортивних ігор. Крім того Козівською селищною радою була надана субвенція в сумі 77,163 грн яка дійсно використана для ремонтних робіт, а більша половина з виділених ста тисяч була викрадена по вказівці голови РДА Пудлика Ю.Й. шляхом проведення маніпулювання по незаконному списанні буцім то використаних на ремонт будівельних матеріалів та закупівлю спортінвентаря з відображенням завищених цін, тощо що проводилось через голову ФСТ «Колос», а для замилювання очей так званий залишок в сумі 224,03 грн було повернуто до обласного бюджету.
Змагання розпочалися та закінчились за один день, а голова Козівської РДА Пудлик Ю.Й. три дні пропивав зі своєю свитою відмиті державні гроші в приватному ресторані с.В.Ходачків. це багатотисячне шикування було організоване та оплачене п. Пудликом Ю.Й.. Таким методом Пудлик Ю.Й. «виконував» та виконує прийняті депутатами районної ради програми розвитку спорту та інші.

2. В 2010 році в структурному підрозділі РДА ( відділ освіти) було виявлено розкрадання бюджетних програмних фінансувань на сотні тисяч гривень, але голова РДА знаючи, що колишній завідуючий Бабій З.З. може розказати багато правди, хто заставляв його робити ці фінансові махінації, робив все для того щоби прикрити цей злочин та через прокурора району Юсипів Р.В. знівелював суму розкрадань до 3014 грн. Проведіть повторну, незалежну перевірку і Ви пересвідчитесь в вищенаведеному.

3. В 2010 році в наслідок незаконного розпорядження голови Козівської РДА Пудлика Ю.Й. було вкрадено з бюджету району 27,800 грн, бо вказані кошти було незаконно перекинуто на інший рахунок та закуплено поливальне устаткування на приватне ПАП «Агроінвест» але після неодноразового оприлюднення депутатами на сесіях районної ради, фірмою ПАП «Агроінвест» яка являється власністю Пудлика Ю.Й. вищевказана сума була повернута в банк, та знову незаконно використана не за цільовим програмним призначенням, але вже в сумі 60 тис. Грн. ( Було незаконно профінансовано видавництво книжки «Краєзнавчо-туристичний путівник Козівщина».
Де ці книжки поділись, який їх тираж, хто їх замовляв та під яку програму невідомо по сьогодні, а винні в незаконному використанні коштів, вищевказану суму грошей в держбюджет не повернули.
4. Пудлик Ю.Й., голова Козівської райдержадміністрації, крім основної роботи щоденно займається веденням особистого сільськогосподарського виробництва. Будь який житель смт.Козова та селища цукровиків вкаже Вам хто являється власником підприємства, що знаходиться за адресою Козова, вул Вишиваного 3 ( бувше Козівське МПВЯ).
В даний час це підприємство зареєстровано на підставну особу Штогун В.І. там без будь якого оформлення, незаконно працюють десятки найманих працівників за яких не сплачується жодної копійки податків. За оренду сотні гектарів землі бувшої с/с «Батьківщина» ПАП «Агроінвест» (Пудлик Ю.Й.) теж не сплачує податки протягом трьох років.
5. В 2010 році за сприяння голови Козівської РДА Пудлика Ю.Й. на підтримку підприємства ПАП «Агроінвест» 25.11.2010 р та 16.12.2010 року із державного бюджету не законно було виділено кошти у вигляді дотації в сумі 3330 грн. та 4190 грн ( як бюджетна тваринницька дотація, а також незаконно виплачена значна дотація за буцімто посів цукрових буряків.
6. Виявлена нами фальсифікація виконання фактичних показників вказує на буцім-то виконану програму соціально-економічного та культурного розвитку району в 2009-2011 роках, а ця неправда виразилась в незаконному нарахуванні значних сум грошей з державного бюджету на підтримку сільськогосподарських виробників «Бюджетна тваринницька дотація та державна підтримка виробництва продукції рослинництва». Було виділено кошти не за дякую ТОВ «Агропродсервіс інвест» в сумі 116,400 грн, ПАП «Агроінвест» 7500 грн, ФП «Оберіг» -Д в сумі 9000 грн. СГ ТзоВ «Слава» в сумі 19850 грн, ТзоВ «Агропродсервіс» в сумі 88780 грн. ТзоВ «Кагро» в сумі 745 тис грн, ФГ «Вікторія-92» в сумі 425 тис. грн. На основі поданих фальсифікованих даних показників, в 2010 році з державного бюджету України сільськогосподарським товаровиробникам району була теж незаконно виділена дотація за посів цукрових буряків на суму 1432,500 гривен, а також фінансова підтримка сільськогосподарським товаровиробникам за приріст поголівя корів молочного напрямку продуктивності яких не було і нема на суму 116,400 грн. ( бо де ж це молоко, де ж ці корови??) Подібний стан справ був в 2011 році, що знайде своє підтвердження при проведенні комплексної перевірки РДА та її структурних підрозділів.
7. В серпні 2011 ріку в смт.Козова було організовано помпезне святкування 20 – ї річниці Незалежності України, (правда із запізненням на три дні) були організовані стрибки парашутистів, наливалось безкоштовно по сто грам і все це обійшлося не малою сумою грошей. Просимо перевірити з яких джерел, під які програми та саму законність фінансування, також просимо перевірити законність фінансування перекриття даху Козівської спортивної школи і суму відмитих при цьому грошей та встановити джерела фінансування при закупівлі бензину для службового автомобіля голови РДА бо під час проведення 11 – ї сесії районної ради 24.02.2012 року, він заявив що впродовж років заправляє свій службовий автомобіль за власний кошт, а це елементи корупційних діянь бо якщо так то і експлуатує автомобіль як йому заманеться ( а воно так і є).
8. В 2009 році за губернаторства Ю.Чижмаря голова Козівської РДА Пудлик Ю.Й. був прийняв на дві вакантні посади держслужбовців РДА, жителів Закарпатської області, яких жодного разу ніхто не бачив на роботі, але заробітну плату за них справно отримував Пудлик.
9. В 2010 році голова Козівської РДА Пудлик Ю.Й. без жодного громадського обговорення та згоди жителів с. Криве , своїм розпорядженням №64 від 22.02.2010 р. Виділяє собі через трьох підставних осіб які ніколи не проживали на території Кривенської сільської ради, а деякі і на території району 5,85 га землі пісчаного карєру де під 30 – ти сантиметровим шаром грунту залягають мільйони тон піску і все це зроблено для ведення буцім то особистого селянського господарства ( ніяке господарство не ведеться по сьогодні) бо згодом землі переведуть з с/г призначення в промислове і Пудлик Ю.Й. стане власником ще й піщаного карєру.Управління Козівського Держкомзему не дивлячись на протест жителів с.Криве, на рішення сесії Козівської районної ради по вказівці Пудлика Ю.Й. в спішному порядку видає цим підставним особам державні акти на ці земельні ділянки.

10. В Козівській центральній комунальній лікарні впродовж 2010-2011 років депутатами районної ради було неодноразово виявлено та озвучено ряд зловживань по виконанні програмних завдань з охорони здоровя в Козівському районі. Все це вказує на системне зловживання службовим становищем зі сторони головного лікаря. В вищевказаній лікарні впродовж років мали місце факти незаконного видобування корисних копалин зально – державного значення, а саме із артезіанської свердловини , яка незаконно перебувала на балансі лікарні проводилось видобування води питної. Бухгалтерією лікарні щомісяно в продовж років збирались кошти за забір води з жителів прилеглих вулиць в будинки яких поступала вода. Ці кошти невідомо куди зникали. Згідно звіту програми соціально – економічного та культурного розвитку за 2011 рік відвідуваність за зміну фактичних пацієнтів (хворих) лікарні становить 191 особа, з кожної з яких в обов»язковому порядку щоденно збиралися добровільні пожертвування за аналіз крові 5-10 грн. за проведення УЗД – 10 грн. при поступленні в стаціонари районної лікарні за виписку історії хвороби вимагається 20-30 грн. за проведення ЕКГ – 10 грн. всі ці кошти належним чином не обліковувалися , а оприходувалися на власний розсуд без належної на те документації. Більш детальну та розширену інформацію по цих та інших зловживаннях в Козівській ЦРКЛ при спілкуванні надасть особисто депутат районної ради , лікар вищої категорії з тридцятирічним стажем роботи Петрицин Т.Й.

11. В селі Вівся Козівського району під прикриттям голови РДА Пудлика Ю.Й. ( впродовж двох років) з березня по грудень 2010-2011 років в три зміни працював підпільний ніде не зареєстрований цегельний завод. Переконатися в правдивості даної інформації можна таким чином, треба взяти в Козівському відділені енергозбуту помісячне використання електроенергії вищезгаданим підприємством.

12. З невеликої частини цегли виробленої цим заводом голова РДА Пудлик Ю.Й. побудував два величезних будинки в с.Петриків Тернопільського району один з яких зареєстрований на прізвище Іваник, інший як захочете то знайдете бо він поруч.

13. В селі В.Ходачків голова РДА Пудлик Ю.Й. своїм же розпорядженням виділив собі через підставних осіб (родичів, знайомих жителів селища цукровиків та працівників РДА) 18 земельних ділянок по 8 – 12 соток для будівництва, це теж під виглядом ведення особистого селянського господарства. Село В.Ходачків знаходиться за декілька кіломентрів від Тернополя, одна ділянка коштує 10-12 тисяч доларів. Для підтвердження вказаного надаємо Вам дві копії розпорядження голови РДА про виділення двох земельних ділянок на чоловіка своєї рідної сестри Іваника М.О. Після узвучення на сесії районної ради цих зловживань Пудлик Ю.Й. зразу ж зняв зі сайту РДА всю земельну інформацію, а на депутатське звенення відповів що ця інформація носить конфіденційний характер!
Так Він виконує Закон України «Про доступ до публічної інформації».

14. Зловживаючи своїм службовим становищем голова РДА Пудлик Ю.Й. загарбав тисячі гектарів землі для свого приватного підприємства ПАП «Агроінвест» які знаходяться за межами населених пунктів Козівського району і які відповідно не обліковуються та за які не сплачуються жодні податки. Вище згадані орендарі, за незаконне виділення дотацій та інше Пудлику Ю.Й. орють , сіють та збирають врожаї. В 2011 році тільки за зданий цукровий буряк ПудликЮ.Й. отримав з цукрового заводу 150 тонн цукру, так він дбає за район, так виконує програму соціально – економічного розвитку району», – повідомляють у зверненні депутати і очікують на еракцію влади.

-1 thoughts on “Понад десять фактів розкрадання бюджету в Козові

  • 13:36 | 19.03.2012 о 13:36
    Permalink

    Ну-ну.. Банєк записався у партію регі-аналів і йому начхати на якісь там закони та мораль.

Коментарі вимкнені.