На Кременеччині Бонівецька та Чугалівська школи отримали новий автобус

У Кременецькому районі новий шкільний автобус отримали загальноосвітня школа І ступеня села Бонівка та Чугалівська ЗОШ І-ІІ ст. 25 вересня голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна передав ключі від транспортного засобу керівництву навчальних закладів.

«Упродовж трьох років Тернопільська обласна державна адміністрація за ініціативи Президента України Петра Порошенка реалізовує стратегію забезпечення навчальних закладів шкільними автобусами. За ці роки в області було закуплено майже 60 автобусів на загальну суму понад 90 млн. грн., з них близько 24 мільйонів гривень – кошти місцевих бюджетів. І це, напевно, один із рекордів щодо забезпечення дітей шкільними автобусами», – зазначив Степан Барна.

Придбали автобус за кошти, виділені на умовах співфінансування з державного бюджету і Чугалівської сільської ради.

«Відтак діти будуть їхати в школу в комфортних умовах. І це питання не лише комфорту, а й безпеки. Коли діти ідуть пішки до навчального закладу, чи їх везуть рейсовим автобусом, це своєрідні ризики травмування та ін. Батьки переживають, як діти доберуться. Вони набагато спокійніші, коли шкільний автобус забирає дитину згідно з графіком, а далі після навчання у відповідний час автобус вирушає назад. Батьки знають чітко, о котрій годині буде дитина вдома. Це значно поліпшує умови безпеки», – наголошує голова Кременецької районної ради Володимир Стефанський («Блок Петра Порошенка «Солідарність»).

За останні роки для навчальних закладів Кременецького району закупили кілька шкільних автобусів.

«За кошти державного бюджету було придбано автобус для ЗОШ села Будки. Для опорної школи, що у селі Горинка, за кошти районного бюджету ми придбали новенький автобус, а їхній попередній транспортний засіб передали школі села Попівці. Минулого року за кошти з держбюджету при співфінансуванні Білокриницької сільради купили автобус для села Білокриниця, де сформували опорну школу», – каже Володимир Стефанський.

Коментарі вимкнені.