На Тернопільщині побратими Валентина Наливайченка співпрацюють з регіоналами

Під час сесії Козівської районної ради 24 лютого 2012 року на розгляд депутатів виносилось питання щодо недовіри голові райдержадміністрації Юрію Пудлику. Ініціаторами такого рішучого кроку стали фракції «Батьківщини» та «Свободи».

Причиною недовіри народних обранців до «намісника» Януковича стала фальсифікація показників соціально-економічного та культурного розвитку району.

На початку минулого року депутати затвердили програму соціально-економічного та культурного розвитку Козівського району на 2011 рік. В прийнятому документі було зафіксовано прогнозовані фінансові показники. Проте, коли на стіл депутатів потрапив звіт про виконання програми за минулий рік, виявилось, що прогнозовані показники стали зовсім іншими. Для того, щоб хвалитись перевиконаннями на 120 і більше відсотків, в Козівській районній державній адміністрації занизили затверджені раніше прогнозовані фінансові показники, тобто, сфальсифікували їх.

Ймовірно, що великі досягнення та перевиконання, якими хвалиться голова облдержадміністрації Хоптян, по інших районах також штучно занижені.

Дивлячись на це, депутати зажадали відставки голови РДА Юрія Пудлика.

Однак, голову району врятували побратими Валентина Наливайченка, який планує балотуватись до Верховної Ради України по округу, куди входить і Козівський район, – пише Інфопростір.

«Нашоукраїнці» та «уенпівці» разом із регіоналами проголосували за довіру Юрію Пудлику. В результаті, довіру голові Козівської РДА висловили 24 депутати. За недовіру проголосували 26 депутатів із «Батьківщини», «Свободи» та «Фронту Змін». Для прийняття рішення необхідно 34 голоси.

Можливо, саме у визначеному форматі планує об’єднувати політичні парті Валентин Налевайченко. На Тернопільщині за якихось два тижні міцні союзні зв’язки продемонстрували в Чорткові та Козові представники політичних партій «Наша Україна», Української народної партії та Партії Регіонів.

До слова, голова Козівської РДА Юрій Пудлик за декілька років змінив відразу декілька політичних партій. Коли ще Віктор Ющенко призначав пана Юрія керівником райдержадміністрації, він перебував у лавах Громадянської партії «Пора». Вже в 2009 році під час позачергових виборів до Тернопільської обласної ради, Юрій Пудлик балотувався від Єдиного Центру. Сьогодні ж він очолює районну організацію Партії Регіонів.

-1 thoughts on “На Тернопільщині побратими Валентина Наливайченка співпрацюють з регіоналами

 • 09:11 | 27.02.2012 о 09:11
  Permalink

  Щось не розумію.
  За недовіру проголосували 26 депутатів із «Батьківщини», «Свободи» та «Фронту Змін» потрібно 34, вийшов на сайт ЦВК, в Козівській районній раді Свобода має 10 депутатів, «Батьківщина» – 22, «Фронт змін» – 7 разом виходить 37 депутатів, що є достатньо, але не голосувало як мінімум 11 «своїх», а винна «невістка» Наша Україна – 3 депутати та УНП 2 депутати. Ну що ж цікава арифметика у Вас виходить.

 • 10:25 | 27.02.2012 о 10:25
  Permalink

  Наша Україна, УНП – сателіти ПР. Подивіться по Ющенку, Порошенко, Жванія та ін

Коментарі вимкнені.