На Тернопільщині від передозування алкоголем міг загинути дідусь

12 лютого, близько 22.30 годин, в м. Підгайці по вул. Майдан Незалежності, випадкові перехожі виявили чоловіка, який лежав на землі. Побачивши, що старенький знаходиться в немічному стані, люди відразу викликали «швидку».

В Підгаєцькій районній лікарні 63-річному жителю с. Старе Місто встановили діагноз «Загальне переохолодження організму, алкогольне сп’яніння».

До речі, з початку 2019 року, це вже 17 випадок переохолодження жителів Тернопільщини. На жаль, один з них завершився смертельно.

Як свідчить статистика, майже всі такі випадки стаються з людьми, які перебувають в стадії сильного алкогольного сп’яніння.

Враховуючи це, редакція «Погляду» просить тернополян не бути байдужими до людей, які лежать, просто вулиці, на землі. Навіть як Вам неприємний той факт, що ця людина п’яна і, можливо, буде неадекватно реагувати на Вашу допомогу, то, всього-на-всього, викличте медиків і зачекайте в стороні на їх приїзд. Можливо таким чином, Ви врятуєте чиєсь життя – нехай непутяще, але не нам судити.

-1 thoughts on “На Тернопільщині від передозування алкоголем міг загинути дідусь

 • 14:12 | 13.02.2019 о 14:12
  Permalink

  Зi всiх статей. опублiкованих в новинах – ця сама найкраща. сама найдобрiша!

  • 18:38 | 17.02.2019 о 18:38
   Permalink

   Добре що поряд були порядні люди, наступного разу дідусь може себе приректи.

Коментарі вимкнені.