Новий металевий міст збудують в Лисівцях

 Дорожники планують звести міст за три місяці.

 Нагадаємо, нещодавно зазнала руйнувань частина шляхопроводу через річку Серет в селі Лисівці Заліщицького району. Міст розташований на трасі Р-24, що з’єднує Заліщицький і Борщівський райони.

 «Ми запропонували облаштувати металевий міст. Повністю новий. Він уже виготовлений, залишилося тільки спроектувати, зібрати і встановити. Старий міст поступово цілковито демонтують, але наразі ми його залишаємо, щоб люди мали бодай піший перехід», — коментує керівник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області  Богдан Юлик.

 Причиною зношення і руйнування мосту стало курсування через шляхопровід чисельної кількості великотоннажних фур. Поблизу села Лисівці розміщені аж три діючі кар’єри, і вантажівки з піщано-кам’яною сумішшю постійно переїжджають через міст. Причому власники і водії фур не зважають на знаки, встановлені з обох боків мосту, які чітко вказують на заборону проїзду вантажного транспорту через шляхопровід.

-1 thoughts on “Новий металевий міст збудують в Лисівцях

  • 09:56 | 27.02.2019 о 09:56
    Permalink

    Що – дальше керівником Сад у Тернопільській області Богдан Юлик ??? То навіщо було “тин городити” тими лікарями за освітою, якщо Богдан – вже з досвідом автодоровець – і той ніхрина не знає, Як та Де треба навіть ями навесні позаправляти, бо дороги – ніби “Градами” збиті після артатаки, а про мости – переходи, то краще – нехай не пиздять а ЗРОБЛЯТЬ ..лядь !!! Вночі – впало ? На другу ніч – МГНС області – розкинуло ПОНТОНИ і на ранок – всі попереджувальні знаки дорожні про “Об”їзд” – забрано А ПРОЇЗД – забезпечено !!! Отак має бути, а не пиздіти в газетах, що все Є, все БУДЕ ??! Пиздити Вас нема Кому !!

Коментарі вимкнені.