На Тернопільщині виготовлятимуть дрони

11 грудня в Ланівцях відбулося засідання експертної групи щодо створення індустріального парку “LANIVTSI”, в межах ініціативи “Західний індустріальний кластер”.

Міський голова Роман Казновецький презентував можливості Лановецької громади, а директор Агенції регіонального розвитку Тернопільської області Андрій Семенюк разом з експертами представили концепцію та ключові ідеї майбутнього індустріального парку «LANIVTSI».
?Функціональне призначення ІП «LANIVTSI» – розміщення виробництва літальних і наземних безпілотних апаратів (дронів), які застосовуватимуться в сільському, лісовому та водно-болотному господарствах, у сфері переробки агропродукції та в організації безпеки.

☑️Створення умов для розвитку високотехнологічних та інноваційних підприємств сьогодні є одним з пріоритетів Державної політики регіонального розвитку. Запуск таких виробництв вже в найближчій перспективі покращить соціально-економічну ситуацію в Тернопільській області дасть поштовх для інвестицій та забезпечить організацію нових високооплачуваних робочих місць.

Коментарі вимкнені.