На Тернопільщині єгерська служба займається браконьєрством?

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища перевірено інформацію, надану громадським інспектором з охорони довкілля, стосовно налаштованих давлячих знарядь лову об’єктів тваринного світу в урочищі «Голошинські ями» у мисливських угіддях Підволочиської районної організації Українського товариства мисливців і рибалок, яке відноситься до об’єктів природо-заповідного фонду.
І дійсно, інформація підтвердилася. 21 лютого неозброєним оком виявлено 57 петель з металевого тросика. Заборонені знаряддя лову вилучено. Подібні випадки неодноразово мали місце у попередні роки.

  • Володіючи достовірною інформацією констатуємо, що без відома або участі єгерів таку діяльність простий смертний собі би не дозволив. Тому, користувачу мисливських угідь голові Підволочиської РО УТМР видано припис про розроблення плану заходів щодо посилення контролю за недопущенням порушень правил полювання на підконтрольній території та проведення перевірки щодо фактів бездіяльності єгерської служби, – йдеться у повідомленні Державної екологічної інспекції у Тернопільській області.

За словами Тараса Яворського, ця територія знаходиться під ” охороною” особливого “єгіря” він справжній професіонал і невтомний трудяга.

  • Ці петлі стаціонарні, через деякий час вони знову будуть “охороняти угіддя”. І взагалі про цього “охоронця і господаря угідь “можна багато розказати цікавої інформації – це і відстріл більше 10 кабанів у 2016 році у Лисиченцях і регулярні весняні вилови ондатри (сотні штук), видри ну і звичайно рибальський промисел в цьому ж заказнику і не тільки, – так коментує чоловік офіційне повідомлення.

Коментарі вимкнені.