Правоохоронець Побуринний Ярослав «кришував» незаконний видобуток каменю на Тернопільщині?
У березні цього року активісти ГО «ВО «Автомайдан» та представники об’єднання ЕкоМайдан Тернопіль, повідомляли про фіксування факту видобутку піскового каменю в заповідній зоні Дністровського каньйону, що в с. Возилів, Бучацького району.
При огляді території було виявлено, що видобуток каменю на даній території здійснюється часто та системно (залишки каменю на пагорбах в різних місцях, піддони для складування, дорога для вантажівок – для вивезення копалин тощо).
Виявивши місце та масштаби видобування (зони видобутку каменю видно навіть із супутника, фото додаємо), став очевидним факт, що дана схема не може здійснюватися без відповідного «лобіювання» збоку правоохоронних органів. Згодом, про даний факт було повідомлено поліцію та надано усі фото- і відеоматеріали, завдяки яким відкрито кримінальне провадження.
У справі щодо незаконного видобутку каменю в цій місцевості фігурує 1,5-2 куб. каменю, проте, враховуючи надані слідству фото та відео-докази, неозброєним оком видно що даний масштаб абсолютно недооцінений. Постає питання: «У кого решта цінного видобутого каменю?»
Лобіста, а заразом особу, яка розпоряджається видобутим каменем таки виявлено…
Особа, яка «кришувала» незаконний видобуток каменю – колишній начальник Бучацького РВ УМВС – Побуринний Ярослав, – про це йдеться у заяві ВО “Автомайдану” Тернопільського осередку.
Місцеві жителі стверджують, що даний горе-міліціянт, знаний в області не лише «кришуванням» незаконних кар’єрів у заповідних зонах, проте й вирубкою та збутом лісів, тому послужний список Побуринного багатий на різні корупційні схеми.
Причетність пана Побуринного не підлягає сумніву, про що свідчать долучені фото: на території приватного будинку, в якому проживає дана особа (вул.Гоголя, с. Трибухівці, Бучацького району), знаходиться чимала кількість видобутого каменю, вершина абсурду в тому, що досі триває слідство щодо незаконного видобутку каменю, а місьє Побуринний, відчуваючи тотальну безкарність та захищеність, навіть не приховує що дана схема – його рук справа.
Ну що ж, шановний Ярославе, ваші намагання збагатитись не залишились непоміченим, відтепер ми обіцяємо приділяти вам багато свого часу…
Для довідки: Дністровський каньйон, згідно з Рішенням всеукраїнського інтернет-опитування, оголошеним 28 серпня 2008 року, визнаний одним із 7 чудес України.
Коментарі вимкнені.