Не пройшов атестаційну комісію та водив напідпитку, – де на Тернопільщині прилаштували скандального поліцейського

10 січня працівникам Теребовлянського райвідділу поліції ГУНП 👉https://goo.gl/LYpQio представили нового заступника начальника підрозділу – Олега Івановича Турлая, героя численних автомайданівських публікацій. ВО “Автомайдан” Тернопільський осередок  нагадує цікаві факти з біографії нового провідника теребовлянських правоохоронців.

Екс-виконуючий обов’язки начальника Тернопільського відділу поліції, екс-заступник головного ДАІвця області Олег Турлай восени 2016 р. не пройшов атестаційну комісію Міністерства внутрішніх справ і був звільнений. Тоді міліціянт набрав аж 7 балів із 120 можливих. Колишній правоохоронець намагався поновитися на посаді через суд (суддя О.Чепенюк) і це йому майже вдалося, але на суді несподівано з’явилися представники “Автомайдану» та «Самооборони Майдану». Детальніше можна прочитати тут 👉 https://goo.gl/yjVyj7. Тоді О.Турлая поновили, але трохи згодом (у березні 2017 р.) затримали за кермом у нетверезому стані 👉 https://goo.gl/DtCsGF і звільнили.

У серпні 2017 р. «Автомайдан» публікував документи 👉https://goo.gl/L8XzKy, за якими пан Турлай разом із начальником відділу безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності ГУНП в Тернопільській області Володимиром Зигрієм стане щасливим власником земельної ділянки під будівництво в районі Нового Світу (вул. С.Наливайка). Для початку будови на ділянці вже почали вирубувати свіжі дерева.

«Автомайдан» тішиться за теребовлянських поліціянтів, які тепер в надійних руках людини з кришталево чистою совістю і високим IQ – майора Турлая.

Коментарі вимкнені.