Після приходу дощів «Бучачагрохлібпром» має оптимістичні плани на посів озимих

trak

ТзОВ «Бучачагрохлібпром» почав підготовку площ під посів озимого ячменя та озимої пшениці. Зустрілися аграрники першою трудністю – цього року значна посуха, у серпні випало тільки 21 мм опадів, а це дуже мало. Проте ситуація змінилася з 22 серпня, коли на Тернопільщину прийшли дощі і господарники мають надію на сприятливі умови.
– Минулого року при посіві ріпаку озимого була засуха, цього рок – у так само. Ми всі дуже сподіваємося на дощ, адже від вчора погода змінилася, тому залишаємося оптимістами і працюємо у звичному режимі, – говорить заступник директора з рослинництва ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Тарас Швець.
Технологію підготовки площ і посіву колектив «Бучачагрохлібпрому» використовує одну і ту ж із року в рік. Після усіх підготовчих робіт почнеться безпосередньо посів озимих ячменю і пшениці, запланований він на 29-30 серпня.
Площі під озимі культури залишилися тими ж самими за розміром. Озимий ріпак цього року, у порівнянні з минулим, вродив менше, але на всеукраїнському рівні показник виглядає цілком пристойним. Площу під цю культуру зменшують, але тільки через збільшення посіву цукрового буряку.

Коментарі вимкнені.