Ролик про Теребовлю розпочали транслювати у потягах “Укрзалізниці”


Промо-ролик про Теребовлю транслюватимуть у поїздах “Інтерсіті”.

Інформаційний ролик для Теребовлянської об’єднаної громади виготовив Український кризовий медіа-центр у рамках програми USAID DOBRE спільно з Міністерством регіональної політики, будівництва та житлово-комунального господарства України. Ролик розповідає про особливості громади, показує її привабливість для туристів та надійність для інвесторів.

Відео вже активно поширюються в соцмережах, у регіональних ЗМІ та транслюються на каналі “Рада”. Тепер показ ролика розпочали у поїздах Інтерсіті “Укрзалізниці”. Загалом це понад півтисячі екранів у потягах за 8 маршрутами.

Тож тисячі пасажирів “Укрзалізниці” зможуть побачити відео про туристичні перлини Теребовлянської ОТГ.

У зв’язку з бажанням затримати туриста в Теребовлі не тільки на день, команда Туристично-інформаційний центр м. Теребовля звертається до жителів Теребовлянської громади, які хотіли би приймати туристів у своїх садибах, домівках. Пропонують співпрацю та допомогу у цьому напрямку.

-1 thoughts on “Ролик про Теребовлю розпочали транслювати у потягах “Укрзалізниці”

  • 19:46 | 18.02.2019 о 19:46
    Permalink

    І що би Ви там Нам не показували ( з висоти пташиного польоту ) – Ми знаємо Як воно є НАСПРАВДІ ?!! А щоб було й DOBRE “видно” як ВОНО насправді – то не треба показувати відеозйомку з планера чи дрона, а – ЄДРОНА ВОШ – спуститися на ГРІШНУ ЗЕМЛЮ великого князя Василька й подивитися ЯК Ви ж її засрали ??? Що нема куди ч/з місто переїхати ?!!! По суті – єдина найкоротша магістраль для автотранспорту всіх калібрів та розмірів їздить через самий центр міста Теребовлі, але ще від часу встановлення бруківочки – жодного разу ВУЛИЦЯ не була РЕМОНТОВАНА, і щоб проїхати той кілометр – всі печінки можна повідбивати !!? Казав вже й Вашому меру, й голові Тернопільської ОДА та облради : РЕМОНТУЙТЕ ! Віднайдіть кошти, а ДОРОГУ – ЗРОБІТЬ !!! Навіть нормальний ОБ”ЇЗД тої діляночки, що восени почали ремонтувати – і то не змогли ЗРОБИТИ !!! Понабирають дебілів до влади на місцях, а оті неуки – тільки співати вміють ” запануєм і ми, братці у своїй сторонці…” РОБИТИ для Людей – не навчені, бо й члени Громади – ні за що НЕ ПИТАЮТЬ оту “владу” тимчасових…? Видиво зняли, в поїздах показувати ?? Зніміть всю ПРАВДУ, що є … Честь !

Коментарі вимкнені.