Сільський хлопець з Тернопільщини, кинувши кредиторів на 1,4 мільярди доларів, змушений продати свою хатинку

Простий сільський хлопець з Тернопільщини, колишній керівник агрохолдингу «МРІЯ», кинувши кредиторів на майже 1.4 мільярди доларів, знищивши соціальну і виробничу інфракструктуру декількох областей, довівши до безробіття і зубожіння сотні сіл,працюючи в поті чола на зірку героя для батька, «перебуваючи у розшуку», змушений продати свою хатинку. Про це в мережі Фейсбук пише радник Міністра МВС Михайло Апостол.
Найдорожча вілла Німеччини, яка знаходиться у баварському курортному містечку Гарміш-Партенкірхен, належить колишньому голові ради директорів агрохолдингу Мрія Миколі Гуті, йдеться в розслідуванні журналістів DW.
Гута придбав земельну ділянку у містечку Гарміш-Партенкірхен (3,7 тисячі кв. м.) у червні 2010 року за 3,3 млн євро та побудував там розкішний маєток Villa Glory.

За даними видання, будинок вартістю щонайменше 13 млн євро належить дружині Миколи Гути Вікторії. Вона є власницею нерухомості через кіпрську фірму Zapatoustra Holdings Limited.

Журналісти дізналися, що Гути виставили маєток на продаж через можливий арешт майна у разі відмови Федерального адміністративного суду надати притулок.

Микола Гута після банкротства агрохолдингу Мрія у 2014 році переховується від ошуканих кредиторів і правоохоронних органів.

 

Коментарі вимкнені.