Сім’я Мішталів з Бучацького району зробили щасливими не лише себе, а й чотирьох чужих діток

Сьогодні розповідь про неймовірну історію родини Мішталів з Бучацького району, які щасливими зробили не лише себе, а й чотирьох чужих діток, жителі Тернопільщини змогли побачити в сюжеті соціального проекту ” Виклик долі” на телеканалі TV-4.

-Все можна обминути. Можна жити по-іншому, бути щасливими не через те, що в кишені багато грошей, а коли є любов та взаємоповага. Та добре так думати, коли вдома є сильний стержень – мій чоловік. – розповідала Тетяна Мішталь. – Він чудом вижив. Трактор Т-150 стояв на ньому 45 хвилин, вісім місяців Михайло лежав паралізований. Ложки до рук взяти не міг. Нашій доньці було тоді лише два місяці. Коли їй виповнилося п’ять з половиною, ми залишилися без житла. Орендували хату. Важко було, дуже. Та сьогодні ми маємо все, що необхідно. Діток взяли тоді, коли мали свій дім, авто і більш-менш стабільність. Усе це завдяки чоловікові. Він не здався, нам не дав здатися і ніколи ні на кого не тиснув. Я все кажу, що такого чоловіка, такого батька варто бажати всім. Про нього я можу говорити день і ніч, – зі сльозами щастя на очах розповідала пані Тетяна про героя сюжету.

Родина Мішталів приїздила на презентацію книги про людей, сильних духом “Виклик долі” в Тернопіль, де вміщений про них нарис.

Коментарі вимкнені.