У Хоросткові мер сприяє безробіттю. Міський голова не рахується зі своїми ж людьми

Ось вже який раз на сесію Хоростківської об’єднанної територіальної громади виноситься одне і теж питання. Депутатському складу пропонують позбавити оренди землі діюче підприємство “ГЛОБАЛ ФІД” і передати земельну ділянку банкруту ТОВ “БУД М”. Хоча депутати два рази поспіль голосували проти цього рішення, міський голова Степан Гладун порушуючи регламент все одно наполягає, щоб це питання було прийнято.

 Діюче підприємство хочуть закрити.

ТОВ “ГЛОБАЛ ФІД” орендує земельну ділянку на місці колишнього колгоспного АТП вже кілька років. Тут працює 30 людей, які усі проживають у Хоросткові і в навколишніх селах. Чоловіки переважно займаються ремонтом вантажного та великовагового транспорту. Власники підприємства кажуть, що з весни їм буде необхідно ще робочі руки. Тож планують ще додатково працевлаштувати 30 місцевих жителів.


Депутати, керуючись своєю совістю, знову ж таки не проголосували.

Про те на цьому історія про бажання Степана Гладуна віддати землі у потрібні руки не звершилася. Міський голова ще двічі намагався винести питнаня передачі земельної ділянки на сесійне засідання. Навіть для цього депутатів спеціально збирав. Так нібито, у Хоростківській громаді не має більш важливих справ, а ніж чиїсь приватні інтереси.

Скиликав мер Хоросткова депутатів на 23 лютого 2018 року. Проте обранці з тих чи інших причин на сесію не прийшли. Про те ц міського голову не зупинило. Нещодавно знову появилося ропорядження скликання сесії на 27 лютого. І, о диво, знову по тому ж питанні, лише по-іншому озвуненому – розгляд заяви ліквідатора ТОВ “БУД М”.


Своє таке “щире” бажання винести питання на сесію про передачу оренди земельної ділянки і врешті розібратися з цією ситуацією Степан Гладун пояснив просто – на його думку, передача землі від діючого підприємства “ГЛОБАЛ ФІД” до підприєства-банкрута “БУД М” – це правильне і законне рішення.

Чим розраховуватиметься за оренду підприємство-банкрут “БУД М”

 Наразі ТОВ “ГЛОБАЛ ФІД”, яке вже два роки орендує земельну ділняку у Хоросткові справно сплачує усі податки і гроші за оренду землі до бюджету Хоросткова. Міський голова ж пропонує віддати в оренду землю підприємству, яке визнано банкрутом і зараз перебуває у стані ліквідації.

Постійними представниками ТОВ “БУД М” є Марина Галела і Микола Галушка. Саме ці дві людини щоразу приїждають на сесії Хоростківської міськради і законними і незаконними методами агітують за передачу земельної ділянки в оренду підприємству-банкрут. Марина Галела і Микоал Галушка є провіднми спеціалістами скандального агрохолдингу “Мрія” під керівництвом генерального менеджера Саймона Червняського.  

Окрім того, згідно інформації порталу Youcontrol, ТОВ “БУД М” зареєстроване у Запоріжжі.

Цікаво ще й те, що це підприємство робитиме на цій ділянці, коли має величезний податковий борг – більше 2 мільйонів гривень.

Як це підприємство сплачуватиме за оренду земельної ділянки? Чи буде спроможне працелаштувати тих же жителів Хоросткова і навколишніх населених пунктів на роботу?

Відповідь – не буде!

Але міський голова, вочевидь все таки не думає за ймовірні наслідки, за своїх містян, які будуть змушені виїжджати за кордон на заробітки. Як диванний патріот Степан Гладун слідує нормам людини, яка переживає лише за себе. Ми зараз дамо в оренду банкуруту землю, а після того не хай все горить синім полум’ям!

Народна Правда

Коментарі вимкнені.