Трьох мужніх жінок із ювілеями привітав голова обласної ради Віктор Овчарук

Відзнаку «Подяка голови Тернопільської обласної ради» вручено з нагоди 90-річчя від Дня народження багаторічному політичному в’язню, члену ОУН-УПА Стефанії Джоджик.

2

З нагоди 85-річчя від Дня народження таку ж відзнаку отримала багаторічний відповідальний секретар Тернопільської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих, ветеран ОУН-УПА Віра Зарихта.

3

За багаторічну плідну громадську і депутатську діяльність, патріотизм, особистий внесок у справу утвердження української держави та з нагоди   70-річчя від Дня народження цінний подарунок (годинник) голови Тернопільської обласної ради вручено Марії Крупі.

«Українські жінки завжди були прикладом незламності духу та відданого служіння українській нації, – наголосив під час нагородження голова обласної ради Віктор Овчарук. – Ризикуючи власним життям, Ви стали на шлях боротьби та утвердження нашої незалежності, становлення нашої держави.  Ви боролися, як кожна мати, за краще майбутнє для своїх дітей, онуків. І у них Ви бачили краще майбутнє для усієї нашої держави. Низький уклін Вам за жертовність та незламність. Новим поколінням потрібні Ваші життєві мудрість, знання, поради,  Ваші розум та досвід.  Нехай Господь дарує Вам довгі роки!»

Коментарі вимкнені.