Трьом посадовцям з Тернопільщини повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень у бюджетній сфері на суму понад 26 млн грн

Станом на 17 квітня 2024 року співробітниками управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області в ході супроводу кримінальних проваджень минулих років, органами досудового розслідування повідомлено про підозру 3-м посадовцям у вчиненні кримінальних правопорушень у бюджетній сфері, загальна сума заподіяних збитків становить 26 млн 691 тис. грн.

Протягом 2024 року, співробітниками УСР в Тернопільській області, які діють у складі робочої групи з прозорості та підзвітності, проаналізовано 8281 публічну закупівлю. За вказаний період, за скерованими співробітниками УСР в Тернопільській області листами, відмінено 12 тендерних закупівель, на загальну суму 236 млн 522 тис. 539 грн. 

Окрім цього, до органів державної влади та місцевого самоврядування Тернопільської області скеровано 31 лист для перегляду доцільності проведення публічних закупівель чи приведення документації до належних вимог відповідно до чинного законодавства України, на загальну суму 539 млн 550 тис. 083 грн. 

Також, за результатами перевірки тендерних закупівель, внесено відомості до ЄРДР та розпочато 6 кримінальних проваджень за фактом привласнення/розтрати бюджетних коштів. Попередньо встановлена сума збитків по вищевказаних кримінальних провадженнях становить 6 млн 670 тис. грн. 

Працівниками управління надалі проводиться комплекс заходів з метою недопущення фактів розкрадання бюджетних коштів під час проведення тендерних закупівель.

Коментарі вимкнені.