У Нових Петликівцях на Бучаччині староста та голова громади продали сільську раду? (відео)

Жителі села Нові Петликівці на Бучаччині повідомили журналістам про дерибан землі.
 
Люди обурені, адже минулого року в селі з’явився інвестор, який обіцяв побудувати ферму. Та цього не сталося, а про недобре сповістило ревіння безнозпил у селі. На території колишнього колгоспу повирізали 30 річні дерева, які садили покоління жителів цієї громади.
 
А далі розпочалось найцікавіше. Дивним чином у інвестора виявились документи права власності на приміщення контори (вона ж сільрада та пошта) та інших об’єктів, що не підпадали розпаюванню. За загадкових обставин «з молотка» був проданий і млин, який декілька років тому був уже куплений жителем села (!)
 
На сьогодні у селі немає ні обіцяної збудованої ферми, ні величезного приміщення сільради.
 
– В нас в селі є майже чотири сотні паїв. Дали кому 200 гривень, кому – 100. Загалом дали п’ятдесятьом людям. То навіть не 50 % пайовиків. І він каже: «то вже все моє». А моє тоді де? – обурюється жителька села Нові Петликівці Марія Тишко.
 
Громада обурена таким свавіллям і вимагає компетентні органи та владу розібратись у питанні. Хоча, до влади, мабуть, апелювати дарма. Бо саме староста округу та очільник Бучацької ОТГ допустили це свавілля.
 
– Там, де мала бути обіцяна ферма, вже все заросло бузиною. Колись довкола було багато дерев – берези, горіхи, горобина. Їх посадив чоловік, який тримав на фермі пасіку, – розповідає місцева жителька Софія Гева. –Одного разу чую страшний звук пил. Питаю, що сталося. Кажуть: ферма продана. З тим мав би розібратися староста села, а він каже, що все за правилами.
 
Детальніше – у відео.  
 

Коментарі вимкнені.