Все село зустрічало тіло Героя – жителя Тернопільщини Олександра Пилип’юка

У ці хвилини на Шумщину привезли тіло Героя – жителя Биковець Олександра Пилип’юка.
Зустрічати свого земляка вийшло усе село разом із священиком. Не передати словами той біль і розпач, коли шумські волонтери вийняли з автомобіля труну з померлим, як плакало усе село. А чи можна загоїти чимось біль материнського і батьківського сердець, які ще недавно похоронили молодшого сина, а через два роки проводжають у Вічність старшого…
Олександру Пилип’юку улітку мало б виповниться 44. Уявляєте – усього 44 роки.
У квітні 2015 року його мобілізували до війська. Пройшов горнило війни на Сході. Повернувся. Працював у місцевій школі. А потім уклав контракт і повернувся у зону АТО. І знову боронив рідну Україну, щоб біда не прийшла на його рідну землю.
Уже з понеділка Олександр мав вийти на роботу у школі. Не судилося… Його серце зупинилося у Мукачевому, на місці постійної дислокації військової частини, у якій ніс службу. Як мріяла мати обійняти сина, як чекала його, – розповідають жителі Биковець.
А дочекалася скорботної домовини з рідним дитям…
– Скільки ще триватиме ця війна? Доки гинутимуть наші діти? – запитували люди. – Коли вже це все припиниться?
Тіло Олександра через усе село понесли на мужніх плечах чоловіки – додому, до рідної хати, де він востаннє відвідає рідних, бо вже завтра тіло Олександра проведуть до місця вічного спочинку.
Вічна пам’ять Героєві. Упокой його, Боже, у своїх райських садах, а рідним дай сил і здоров’я пережити таку непоправну втрату, щомиті будь разом з батьками, які хоронять другого сина, – повідомляє ТОВ “Інформаційний центр “Новини Шумщини”.

Коментарі вимкнені.