З «Перспективою» ніхто не буде самотнім

З велелолюдної зали у Чортківському будинку культури 14 липня стартувала програма «Ви не самотні», яку ініціював благодійний фонд Олега Ваврика «Перспектива». Як зазначили представники фонду та його голова, проект зорієнтований на людей похилого віку, які в силу різних життєвих обставин залишились один на один зі своїми проблемами.

«Перспектива» заснована ще у 2003 році. З того часу ми реалізовували різні благодійні акції. Хочу сказати, що з приходом відомого чортківського підприємця, мецената, активіста партії «УДАР Віталія Кличка» Олега Ваврика, якого ми обрали керівником цієї організації, робота значно пожвавилася. Він зумів  надихнути небайдужих людей до активних дій. Одним із напрямків роботи фонду стала програма «Ви не самотні». Головна мета цієї програми – надання цільової адресної допомоги літнім і самотнім людям, підвищення рівня їх соціальної захищеності, можливість висловити свої проблеми та отримати реальну допомогу, безкоштовні консультації з низки правових питань. «Ви не самотні» стала першою програмою в цьому напрямку. Ми обіцяємо нікого не залишити поза увагою і якщо у когось є якісь проблеми чи особливі потреби, і вони звернуться до Олега Володимировича, ми всі старатимемося допомогти людям. Розпочати програму, спрямовану на людей похилого віку, вирішили тому, щоб не втратити момент, щоб встигнути їм допомогти, щоб цих людей не полишала надія на те, що у них хтось є і хтось турбується про них», – розповіла представник фонду Оксана Федоришин.

Упродовж своєї діляьності благодійний фонд «Перспектива» довів, що його головним принципом є реальна допомога конкретним людям. Досить часто літнім жителям міста і села потрібне просто чиєсь розуміння, знати, що у будь-яку хвилину вони будуть почуті, що є кому піднести горня води. Фонд надаватиме не лише необхідну матеріальну допомогу, а підтримуватиме стареньких психологічно й юридично.

Олег Ваврик наголосив на тому, що сьогодні є чимало випадків, коли у літніх людей, що залишилися на самоті, відбирають житло, вони не можуть купити собі найнеобхідніші ліки, нема з ким поговорити.

«Мене завжди цікавила благодійна діяльність і я займався нею ще до приходу у фонд «Перспектива», зокрема допомагав Чортківському центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, обласній організації «Братерство сиріт» та іншим. Головним моїм кредо є вислів «Благодійні справи важливіші за політику та гроші!». Зараз ми активно співпрацюємо із «Фондом братів Кличків» і реалізовуємо спільні програми. Ідея реалізації проекту «Ви не самотні» виникла невипадково. Ми вирішили допомогти тим людям, які у похилому віці залишаються наодинці зі своїми проблемами. Звичайно, роботи багато, але ми розглядатимемо усі звернення і в міру важливості їх вирішуватимемо. Ми не можемо відразу охопити всіх у Чортківському районі, але докладатимемо для цього усіх зусиль. Тому закликаю всіх жителів Чортківщини бути не байдужими до чужої самотності, приєднуватися до нас у благородній справі і повідомляти про тих людей, які вкрай потребують уваги і допомоги», – звернувся до всіх присутніх Олег Ваврик.

На завершення презентації програми «Ви не самотні» відбувся концерт, організований силами Чортківської музичної школи, яка однією із перших уклала угоду про співпрацю із благодійним фондом «Перспектива». Під час заходу дирекції школи була вручена матеріальна допомога від фонду – такі потрібні талановитим діткам комп’ютер і музичні центри. «Сьогодні ми продовжуємо добру традицію фонду щодо підтримки обдарованої молоді. Переконаний, що повіривши в талановитість наших дітей, допомігши їм це реалізувати, ми примножуємо багатство нашого краю і держави зокрема», – додав голова фонду «Перспектива».

Якщо ви, ваші знайомі чи сусіди потребують допомоги, можете звертатися на безкоштовну лінію фонду за телефоном – 0-800-50-44-44.

Коментарі вимкнені.