Збаразькі футболісти-юніори отримали нову форму

95e7cf3b-e7d2-49d6-bf3a-fcd2a19d30d4

Традиційно щороку у Збаражі проходять тематичні спортивні змагання. 18 червня для дітей відбувся міжобласний футбольний турнір «Збаразьке літо – 2016», організований збаразькою ДЮСШ.
– У турнірі взяли участь юніори – діти 8-9 років. Всього у футбол зіграли п’ять команд – з Тернополя, Шумська, Вінницької області та власне Збаража. Перемогла команда Збаразької ДЮСШ № 1, – розповів секретар Збаразької міської ради Роман Напованець.
Юних переможців футбольних змагань, приурочених Дню Конституції, чекав цінний приз від народного депутата від ВО «Свобода» Михайла Головка.
– Михайло Головко був спонсором заходу, – зазначив Роман Напованець. – Для переможців він закупив футбольну форму, якій дуже зраділи малі футболісти.
– Похвально, що стільки молоді взяло участь у змаганнях. Окрема подяка організаторам та тренерам юних команд. Адже спортивний розвиток дітей – то запорука здоров’я, витривалості і мужності нашої нації. Мені дуже приємно, що діти з таким азартом і цікавістю залучаються до спортивного життя нашої області, – відзначив Михайло Головко і побажав подальших перемог.

Коментарі вимкнені.