Житомирська молодь вчитиме бережанців вирішувати проблеми

6 вересня о 12.00 год. в конференц-залі Краєзнавчого музею за адресою: м. Бережани, площа Ринок, 1 відбудеться круглий стіл на тему: «Волонтерство як засіб відстоювання суспільних інтересів місцевих громад». Організатором заходу є Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив, партнером у Тернопільській області – Тернопільська обласна молодіжна громадська організація «Спілка Молодіжного Самоврядування», партнером в Бережанах – Бережанська міська громадська організація «Рідне місто»
На захід запрошені представники громадських організацій, благодійних фондів, ЗМІ, представники влади, що займаються благоустроєм міста, волонтери, органи самоорганізації населення. На круглому столі обговорюватиметься питання залучення волонтерів для вирішення нагальних соціально-економічних проблем міста.
Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив та Тернопільська обласна молодіжна громадська організація «Спілка Молодіжного Самоврядування» закликає усіх небайдужих приєднатися стати одним із учасників інформаційної молодіжної волонтерської міжрегіональної мережі. Ми певні, що спільними зусиллями зможемо вирішити багато проблем нашої громади.
Якщо Ви потребуєте консультації з приводу вирішення тієї чи іншої соціально-економічної проблеми Вашого регіону, Ви можете звернутися до нас із письмовим описом проблеми за посиланням: http://dzvin.in.ua/faq
З нашим досвідом з розвитку волонтерства в Україні, волонтерськими заходами партнерських ГО, методичними рекомендаціями стосовно організації волонтерської діяльності Ви можете ознайомитися на сайтах: dzvin.in.ua;cisc.org.uazhocmi.org.ua та в соціальних мережах, приєднавшись до наших груп «ДЗВІН» (Демократичне забезпечення важливих інтересів народу):
http://www.odnoklassniki.ru/#/organzovut
https://www.facebook.com/?ref=logo#!/groups/30711..
http://vk.com/friends#/club34072972

За більш детальною інформацією, звертайтесь:
096 1725252 – Алла Соколовська – координатор круглого столу в Бережанах
096 1725252 – Алла Соколовська – координатор круглого столу в Бережанах
096 51 41 542 – Сніжана, координатор проекту з розвитку волонтерства, e-mail:cisc2010@ukr.net;

Коментарі вимкнені.