Варіант символів Євро 2012 – Гопуня та Повійка від Антіна Мухарського

Шоумен Антін Мухарський готує до виходу новий анімаційний серіал “Умикни Україну (Гопуня та Повійка)”, – пише Gazeta.ua.

“Головні герої віртуального анімаційного серіалу “Умикни Україну”. Їхні дітки – Спритко та Гарнюня мали презентувати Україну у світі, але злі дядьки і тьотьки сказали, що вони схожі на дебілів-ембіцилів, і зараз вихід в світ рекламної кампанії з поліпшення іміджу України під загрозою зриву. Проте батьки вирішили помститися за страждання дітей і відтепер Гопуня і Повійка виходять на тропу презентації України у світі. Злі дядьки і тьотьки – стережіться! Коли за справу беруться Гопуня і Повійка – усім рано чи пізно прийде п***ць!!!”, – зауважив Мухарський.

“Неформальні лідери нації, неофіційні символи ЄВРО 2012, найактивніша частина українського суспільства — супер-малі підприємці оголошують війну брехливим політикам, корумпованому чиновництву, облудливим запроданцям Сходу та Заходу, і всім тим, хто зазіхає на духовну зрілість та територіальну цілісність нашої країни!”, – наголосив шоумен.

“Правда, Правда і нічого окрім Правди про Україну світ не дізнається! Нам нема чого стидатися — ми є загальновизнаними світовими лідерами не тільки з розповсюдження жлобства та брехні, але й з розповсюдження СНІДу і туберкульозу, ми одні з найперших за темпами зменшення населення, рівнем корумпованості, безробіття, гуманітарними катастрофами. Чорнобиль і Кличко — як національні символи — нервово курять в коридорі, коли за справу беруться Гопуня і Повійка! Світ здригнеться, почувши правду з їхніх вуст!”, – підкреслив Антін Мухарський.

Шоумен зазначив, що 50 серій серіалу можна буде побачити у червні на ресурсі WWW.ANTINS.NET.Коментарі вимкнені.