“У Тернополі найкрутіші парки”, – Олександр Ситніков з Миколаєва

“Погляд” до Дня міста розпочинає серію публікацій про Тернопіль. За що і чому тернополяни та гості міста люблять наше Файне місто читайте на нашому сайті впродовж тижня.

Якщо мене спитають з чим у мене асоціюється місто Тернопіль, то я відповім – озеро. Це здоровезне водоймище, яке так гармонійно вписується у цю місцевість. Навколо нього розташовано три величених парки, які я одразу ж і відвідав. Зелені зони це в загалі моя слабкість, вони мене надихають) 

Так от. Найкрутішіх парків за свою подорож, і може мабудь в загалі, я ще не бачив. Вода з озера розведена по парках, створюючи таким чином невеличкі річки та озерця, де рибалки ловлять рибу, а інші можуть просто кататися на катамарані (що місцеві залюбки і роблять). Як і казав територія здоровена, гарно оформлена, і там багато чого цікавого. Я навідь знайшов твариний куток, з живими оленями, кіньми, лебедями і навідь одним страусом) Також там є цікава інсталяція фортеці –  круто вписана у місцевість. Гуляв там майже 4 години. Дуже сподобалось.

Коментарі вимкнені.