У жителів Теребовлі з’явилася можливість піднятися на новий оглядовий майданчик

В Теребовлі Туристично-інформаційний центр перенесли в історичну будівлю, а в жителів міста і мандрівників з’явилася можливість піднятися на новий оглядовий майданчик.
 
В середу 7 липня в Теребовлі відсвяткували 924 річницю з дня першої писемної згадки про місто. До цієї дати приурочили відкриття оновленого Туристично-інформаційного центру в Теребовлянській ратуші та оглядового майданчика на вежі. ТІЦ раніше розміщався в приміщенні музею-майстерні, де зараз відбувається реконструкція.
 
Для того щоб переїхати в Ратушу колектив Туристичного центру 4 місяці займався ремонтом приміщень, адже раніше в ньому знаходилась міська рада. Спершу вирішили почистити стіни ратуші, але почала відпадати штукатурка, так відкрилася 160 річна цегла. Її відвідувачі можуть побачити при вході в приміщенні.
 
Також відновили стару проводку і поставили вінтажні вмикачі. На першому поверсі можна зазирнути у відреставроване історичне дзеркало. Офіси Туристично-інформаційного центру і Громадської організації “Медіа-центр” розмістилися на другому поверсі. В ТІЦі, директором якого є Степан Зелінський можна дізнатися інформацію про туристичні цікавинки краю, придбати сувеніри та замовити екскурсію. 
 
  Оглядовий майданчик знаходиться на висоті 36 метрів в вежі ратуші. Біля гвинтових сходів, що ведуть на гору розмістився старий циферблат годинника і інформація про історичні годинники та годинникарів Теребовлі. З оглядового майданчика ратуші відкривається мальовничий краєвид на місто.
 
  7 липня до 17:00 вхід на вежу ратуші вільний, в подальшому він вартуватиме 25 грн з дорослого та 15 грн з дитини. Оглядовий майданчик працюватиме з 9:00 до 18:00, неділя поки що вихідний.
  Теребовлянська ратуша збудована в 1869 році, проте у 1917 році будівля була спалена і лише через 4 роки відновлена без вежі, яку відбудували перед Другою світовою війною.
 
  В планах Степана Зелінського відновити історичний кабінет бургомістра та до дня туриста запровадити квиток Патріота.
 
Дашкевич Марина

Коментарі вимкнені.