До Дня Незалежності сусіди найбідніших погодують сардинами

А вдовам політв’язнів дадуть по 500 гривень.

Цього року з нагоди 20-ї річниці Незалежності України Львівська мерія розщедриться на одноразову соціальну допомогу малозабезпеченим містянам. На це із міської скарбниці викроять 171 тисячу гривень.

 

Як повідомила на прес-конференції в.о. директора департаменту гуманітарної політики, керівник управління соціального захисту Львівської міської ради Ольга Павлюк, ці кошти дадуть окремим категоріям мешканців, зокрема вдовам ветеранам УПА, вдовам політв’язнів. Загалом у Львові мешкають 57 вдів ветеранів УПА та 41 вдова політв’язня. Вони отримають по 500 гривень матеріальної допомоги. 23 інваліди І групи, які народилися у 1991 році, а також 59 інвалідів ІІ групи, які народилися в цей же рік, отримають по 250 гривень. Таку суму допомоги отримає також 401 матір дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, шість батьків дітей, матері яких ухиляються від сплати аліментів. Матеріальну допомогу отримають 580 малозабезпечених.

 

Не залишаться без подарунків до Дня Незалежності і важкохворі містяни, які прикуті до ліжка. Для них мерія закупить триста продуктових наборів (туди входять консерви з сардини, пачка рису, пачка макаронів, пачка печива та чаю, а також банка згущеного молока). На це витратять 15 тисяч гривень. Дещо скромніші продуктові набори отримають підопічні Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян – пачку чаю, солодке печиво та рулети. Це обійдеться понад 47 тисяч гривень, – пише Високий Замок.

 

Коментарі вимкнені.