Київ штучно відгороджують від провінціалів високими цінами

В оприлюднених днями планах Мінтрансу Україна передбачене поетапне підвищення тарифів з 1 лютого, 1 квітня, 1 липня, 1 жовтня в загальних та плацкартних вагонах на 4%, а в купейних вагонах з 1 лютого – 20%, з 1 квітня, 1 липня і 1 жовтня – на 10%.

Загалом зростання тарифів протягом року складе: для купейних вагонів – 60%, загальних і плацкартних – 16%. Відповідно ціна квитка в купе за маршрутом Луганськ-Київ в один кінець складе до кінця року 310 грн.

В обидва кінці ще більше -620 грн. Якщо хтось вирішить поїхати з дружиною до столиці з української провінції – це обійдеться в 1200 грн на двох в обидва кінці. Притому, що середня зарплата, наприклад, в тому ж Луганську за статистикою становить близько 1700 грн.

Влада веде щодо залізниці абсолютно божевільну політику. Тим більше, що літак із засобу пересування перетворився на немислиму розкіш, а зростання цін на бензин та відсутність у більшості українців особистого автотранспорту унеможливили пересування по країні автомобілем, пише hvylya.org.

Тепер же поїздка з одного кінця країни в інший, вже й сьогодні недешева, стане рідкістю, яку зможуть дозволити собі лише небагато. Всихання людських зв’язків між жителями різних регіонів призведе в середньостроковій перспективі до того, що позбавлені живого спілкування і маючи змогу бачити один одного тільки по телевізору львів’яни та жителі Донбасу спочатку просто втратять інтерес до один одного, а потім стануть податливим об’єктом для телевізійної пропаганди і маніпуляцій, навіювання хибних образів один про одного. Про яку єдиній країні в такій ситуації можна говорити? Робить невтішний прогноз автор статті на сайті, – пише Експрес online.

Коментарі вимкнені.