Президент освоює на Черкащині нове «межигір’я»?

Президент України Віктор Янукович відзначає серйозні зрушення в питанні реставрації Тарасової гори і музею Т. Г. Шевченко в Каневі. Про це він заявив під час засідання Гуманітарної ради, передає Цензор.НЕТ.

«Ми не зупиняємося в питанні реставрації музею Т. Г. Шевченка», – сказав Глава держави, підкресливши, що результат можна буде побачити вже навесні.

«Я без реклами і пропаганди постійно там буваю», – повідомив він. За словами Президента процес будівництва і реконструкції йде успішно. «Нам не буде соромно за цей проект», – завірив Президент.

Він нагадав, що в Каневі залишилося добудувати готель, а Річковий вокзал вже побудований. «Мені здається по Дніпру вже почали ходити теплоходи», – відзначив Янукович. У той же час він виразив обурення тим, що відбувається в прибережній зоні Дніпра.

«Я був дуже уражений. Вимивається гравій, пісок, йде забудова берегів. Це потрібно зупинити», – заявив Янукович, відзначивши, що зустрічався з представниками прокуратури і екологами, і було прийнято рішення створити спеціальне відомство, яке займатиметься цими питаннями. «Дніпро повинне стати таким, як нам про це співають в піснях», – підсумував він.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, за інформацією ЗМІ і місцевих жителів, часті поїздки Глави держави до Канева і будівництва вертолітного майданчика, пояснюється тим, що Янукович поклав око на місцеві лісові угіддя.

Коментарі вимкнені.