Літаком зі Львова у Вільнюс за 1300 грн. в два боки – тепер це можливо

Участь в урочистому відкритті рейсу в Львові взяв Надзвичайний і Повноважний посол Литви в Україні Маріус Януконіс (третій зліва).
Участь в урочистому відкритті рейсу в Львові взяв Надзвичайний і Повноважний посол Литви в Україні Маріюс Януконіс (третій зліва).

Литва стала ближчою до мешканців західної України – 16 вересня вітчизняна авіакомпанія «МАУ» відкрила прямий регулярний рейс між Львовом та Вільнюсом.

Із міжнародного аеропорту “Львів” ім. Д. Галицького в Вільнюс рейси відбуватимуться двічі на тиждень у вечірній час – виліт о 00:10 год. в суботу, повернення – в неділю о 21:55. Рейс, зокрема, зручний для турів вихідного дня. У жовтні ц.р. заплановано відкрити авіамаршрут і в середині тижня – у середу або четвер. Подорожі відбуваються на літаках “Боїнг 737” та “Ембрайєр 190”.

Ціни – доволі демократичні: квитки економкласу вартують від 1316 грн. у два боки. Альтернативою потрапити в Вільнюс з України до цього дня був переліт з Києва компанією “Wizzair” або 12-годинний переїзд автобусом. До слова, вартість наземного переїзду в 1,5 рази дорожча, ніж переліт, який триває годину і 20 хв.

“Погляд” висловлює щиру вдячність авіакомпанії “МАУ”, Vilnius Convention Bureau, почесному амбасадору Львова Нікодему Щигловському за чудову можливість відвідати Вільнюс та взяти участь у непересічній події – відкритті першого в історії прямого авіарейсу “Львів-Вільнюс-Львів”.

Чому бодай раз у житті слід побувати в литовській столиці, незабаром читайте на “Погляді” у спецрепортажі.

Генеральний директор міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького» Тетяна Романовська та голова ради директорів SIA Baltic Aviation Support, почесний амбасадор Львова Нікодем Щигловський.
Генеральний директор міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького» Тетяна Романовська та почесний амбасадор Львова Нікодем Щигловський.
Надзвичайного і Повноважного посла Литви в Україні Маріюса Януконіса та голову ради директорів SIA Baltic Aviation Support, почесного амбасадора Львова Нікодема Щигловського з короваєм вітають українки в національному строї.
Надзвичайного і Повноважного посла Литви в Україні Маріюса Януконіса та почесного амбасадора Львова Нікодема Щигловського з короваєм вітають українки в національному строї.
Під час прес-конференції у Львові.
Під час прес-конференції у Львові.
Тематичний торт:)
З нагоди знакової події.
Розрізання святкового торта.
Розрізання святкового торта.
Почесних гостей з литви українці вітали зі святковим короваєм.
Почесних гостей з Литви українці вітали з короваєм.
Переліт у Вільнюс видався легким, швидким і комфортним.
Переліт у Вільнюс видався легким, швидким і комфортним.

Ірина Юрко.

Фото автора.

 

Коментарі вимкнені.