“Бридко, як згадую”, – Світлана Нужна в Тернополі обслуговувала регіоналів

37-річна Світлана Нужна з Тернополя одна з трьох волонтерів,  які працюють перукарями в Українському домі.  В черзі до перукарні — п”ять майданівців. У всіх на шиї бейджі — “самооборона”, дрімають у кріслах.

Світлана голить скроні чоловіку, на вигляд років 50. Потім стриже машинкою, – повідомляє Газета.

— Ви мені вухо не відріжете? — запитує. — Я — дипломований фахівець, — говорить Світлана. — Нас тут працює троє. Стрижемо по черзі, бо людей багато приходить. За раз можу чоловік 20 постригти, якщо просто обчіхрати треба, без оцих модельних заморочок. З оселедцями це отдєльна історія — їх тут просять майже всі. Але що зроблю, якщо у хлопця на голові три волосини?

Каже, вдома на чоловіка залишила двох дітей. — З роботи звільнилася. Працювала в найкращому салоні краси Тернополя. До нас усі місцеві “слівки общества” приходили. Більшість — “регіонали”. Бридко, як згадую, що їх обслуговувала.

-1 thoughts on ““Бридко, як згадую”, – Світлана Нужна в Тернополі обслуговувала регіоналів

  • 17:33 | 11.02.2014 о 17:33
    Permalink

    Добре знаю пані Світлану. Шкода мені її діток та й саму теж шкода. Хворіє на психічні розлади. До цього часу перебувала у одній з так званих релігійних “сект”. Усім клієнтам, які стриглися таке виплітала, що дехто не висиджував до завершення тієї стрижки. Діток своїх зі школи забрала, заявила, що не будуть ходити поки Янукович президент. Водить їх по морозу, голодні та холодні ті діти. Не знаю правда, куди дивиться чоловік. ЇЇ ж не на майдан треба відправляти, бо там мають бути гідні,адекватні люди, а в психлікарню лікуватись. І чим швидше то краще буде для неї самої та діток її.

Коментарі вимкнені.