Телеканал ZIK закликав до створення “єдиного фронту на захист чесної журналістики”

“Колектив телеканалу ZIK схвильований ситуацією, що склалася з газетою «Експрес» і рішуче засуджує дії влади, спрямовані на  підрив засад незалежної журналістики, —  йдеться у спеціальній заяві телеканалу. — Ми заявляємо про свою підтримку редакції газети «Експрес», котра відмовилася припинити об’єктивну критику дій теперішньої влади в обмін на «вирішення» штучно створених проблем газети, котра опинилась під загрозою невиходу, та її видавця, позаяк і самі постійно зустрічаємось з подібними пропозиціями та відповідними погрозами щодо перешкоджання нашій журналістській діяльності.

Кожен працівник медіа-холдингу ZIK готовий підтримати протестні акції, котрі розпочинає редакція газети, цілком розуміючи, що в реаліях, котрі склалися, ми повинні створити єдиний фронт на захист відкритої і чесної журналістики.

Сьогодні здійснюють тиск на газету «Експрес», завтра закриття може загрожувати будь-якому незалежному ЗМІ, котре прагне виконувати чесно та принципово свою роботу, показувати політиків, держслужбовців, правоохоронців та суддів так, як є насправді, а не так, як вони того хочуть.

Цілком очевидно, що події навколо «Експресу», це не просто «наїзд» на окрему газету, це загроза професійній роботі кожного чесного і неупередженого журналіста. Це – спроба позбавити людей права на правду про політиків і чиновників.

Ми вимагаємо справедливого суду у справi газети «Експрес»!

Коментарі вимкнені.